Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Aldigus"
More about company »

Pagalbinis darbuotojas

Nuo 450 Eur
Kaunas - UAB "Aldigus"

Darbo pobūdis

Pagalba gamybos darbuotojams: gaunamų žaliavų suvežimas/išvežimas iš/į sandėlį, produkcijos išvežimas į sandėlį, produkcijos atkrovimas iš sandėlio klientams ir kiti darbai. Produkcija nesunki, naudojame rankinį krautuvą.
  • Penkių darbo dienų savaitė, bet galima derinti darbo valandų grafiką (5 arba 6 darbo valandos per dieną).
Darbo užmokestis priklauso nuo darbo valandų ir atliktų darbų.
Pasiteiravimui skambinti:

Reikalavimai

Kviečiame prisijungti studentą, studijuojantį vakarinėse studijose arba vyresnio amžiaus asmenį.

Mes jums siūlome

Draugišką kolektyvą, visada laiku mokamą darbo užmokestį.

Atlyginimas

Nuo 450 Eur atskaičius mokesčius
Derybų klausimas

UAB „ALDIGUS“ veiklą skaičiuoja jau antrą dešimtmetį. Įmonė gamina išskirtinį miltinės konditerijos produktą - traškučius "TALER".
Informacija apie UAB "Aldigus"
679 €
Vid. atlyginimas bruto
15
Darbuotojų skaičius
0,5-1 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Diana Šližauskienė