Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „BALTIC MASTER“

PAGALBINIS DARBUOTOJAS

800-1000 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „BALTIC MASTER“

Darbo pobūdis

Įrangos techninės priežiūros pagalbiniai darbai;
Įrangos gedimų šalinimas, garantinio/po garantinio aptarnavimo darbai.

Reikalavimai darbuotojui

Didelis noras mokytis ir tobulėti;
B kategorijos vairuotojo pažymėjimas (didelis privalumas);
Techninis išsilavinimas (didelis privalumas);
Gebėjimas dirbti komandoje bei savarankiškai;
Atsakingumas, pareigingumas.

Mes jums siūlome

Neturintiems patirties- mokymus;
Saviraiškos bei profesinio tobulėjimo augimo galimybes;
Įdomų ir atsakingą darbą draugiškoje ir profesionalioje komandoje;
Visas darbui reikalingas priemones (automobilis, telefonas, darbo įrankiai, darbo rūbai).

Atlyginimas

800-1000 €/mėn. į rankas
priklausomai nuo kandidato patirties, įgūdžių, kvalifikacijos

Lietuvos kapitalo Bendrovė, priklausanti tarptautinei įmonių grupei – savo srities lyderė, turinti ilgametę patirtį profesionalios įrangos pardavimo, projektavimo, gamybos, montavimo bei aptarnavimo srityse.
informacija apie UAB „BALTIC MASTER“
1618 €
Vid. atlyginimas bruto
(6% didesnis už LT vidurkį)
168
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1080 €
25% uždirba 1080-1258 €
25% uždirba 1258-1577 €
25% uždirba nuo 1577 €