Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Dagnis“

PARDAVIMŲ VADOVAS / PROJEKTŲ VADOVAS

700-3000 €/mėn. Į rankas
Kaunas, Kėdainiai, Jonava - UAB „Dagnis“

Darbo pobūdis

Naujų klientų paieška, įmonės teikiamų paslaugų ir parduodamos produkcijos pristatymas ir pardavimas;
Bendravimas su esamais klientais, siekiant parduoti įmonės paslaugas/produktus;
Klientų poreikių išsiaiškinimas, produkcijos/ paslaugos pristatymas;
Įmonės parduodamos produkcijos bei jos teikiamų paslaugų žinomumo didinimas;
Įmonės paslaugų/produktų komercinių pasiūlymų ruošimas;
Pardavimų proceso planavimas bei organizavimas;
Derybų vedimas, įmonės teikiamų paslaugų / produktų sėkmingas pardavimas;
Ataskaitų rengimas.

Reikalavimai darbuotojui

Bent vienerių metų patirtis aktyvaus pardavimo srityje;
Anglų, rusų kalbos įgūdžiai žodžiu ir raštu;
Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas;
Geri bendravimo ir derybiniai įgūdžiai;
Orientacija į rezultatą ir tikslo siekimas;
Gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje;
Noras augti ir tobulėti pardavimų ar rinkodaros srityje;
Savarankiškumas;
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Vairuotojo pažymėjimas.

Įmonė siūlo

Įdomų ir perspektyvų darbą, galimybes tobulėti;
Jauną kolektyvą pagalbą bei bendrų tikslų siekimą;
Patrauklią premijavimo sistemą, stabilų, laiku mokamą atlyginimą ir priedus (automobilis, kompiuteris, telefonas, kuras ir t.t.);
Visas darbui būtinas priemones;
Vidinius mokymus;
Paskatinimus už iniciatyvumą.

Atlyginimas

700-3000 €/mėn. į rankas

Užsiimame Lauko vandentiekio, nuotekų, drenažo sistemų statyba.
Esame didžiausių biologinių nuotekų valymo įrenginių gamintojų atstovai vakarų Lietuvoje. UAB "Dagnis" specializuojasi nuotekų sistemų montavimo darbuose. Nuotekų sistemas dažniausiai sumontuojame per vieną darbo dieną. Taip pat įrengiame vandentiekio, drenažo ar lietaus nuvedimo sistemas, kanalų, griovų gilinimo darbus. Darbai atliekami greitai, kokybiškai ir už prieinamą kainą.