Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
"VIVA LANGAI", UAB
More about company »

Pagalbinis darbuotojas langų gamybos įmonėje

Vilnius - "VIVA LANGAI", UAB

Darbo pobūdis

Plastikinių langų gamybos įmonėje siūlomas darbas pagalbiniam darbuotojui.

Reikalavimai

Atsakingumas, sąžiningumas, kruopštumas.

Mes jums siūlome

Perspektyvų, gerai apmokamą darbą plastikinių langų gamybos įmonėje;
Visas galimybes tobulėti, mokytis ir daryti karjerą;
Nedidelį ir draugišką kolektyvą;
Visas socialines garantijas;
Lankstų darbo grafiką;
Suteikiame visas priemones, apmokome dirbti su įvairiais įrengimais. Tobulinimosi kursai ir mokymai.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Aukštos kokybės plastikinių langų ir durų gamybos įmonė.