Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Teritorijų tvarkymas"
More about company »

Pagalbinis darbuotojas

Utena - UAB "Teritorijų tvarkymas"

Darbo pobūdis

Aplinkos tvarkymo darbai:

Vejų įrengimas;
Vejos pjovimas;
Augalų sodinimas;
Takelių įrengimas;
Medžių, krūmų pjovimas;
Kiti gerbūvio darbai.

Reikalavimai

Reikalingi darbštūs, atsakingi, fizinę ištvermę turintys darbuotojai.
Šiam darbui reikalingas B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.
Privalumas teikiamas asmenims turintiems patirties šioje srityje.

Mes jums siūlome

Visas socialines garantijas;
Laiku mokamą atlyginimą;
Už gerus darbo rezultatus skiriama premija;
Neturinčius darbo patirties apmokome;
Suteikiame visas darbui reikalingas priemones.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų

Esame nedidelė, bet lanksti komanda, kuri myli savo darbą. Geriausias mūsų darbo komplimentas – tai gražiai žaliuojantis kliento sodas. Savo veiklą pradėjome 2010 m. ir įgyvendinome daugybę mažesnių ir didesnių projektų. Šiandien drąsiai galima vadinti save profesionalais, o sukauptos žinios ir patirtis leidžia visada pasiūlyti klientams geriausius sprendimus ir suteikti išsamią konsultaciją.