Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB BALTO print
More about company »

PAGALBINIS DARBUOTOJAS

Vilnius - UAB BALTO print

Darbo pobūdis

Spaustuvė UAB BALTO print ieško darbuotojų prie pagalbinių darbų spaustuvėje!

Jūs būsite atsakingas už: reikalingų medžiagų padavimą gamybai bei pagamintos produkcijos atidavimą sandėliui. Darbas su paletiniu keltuvu (lifteriu), pamainomis po 12 val., slenkantis darbo grafikas su naktinėmis pamainomis.

Reikalavimai

Fizinė ištvermė;
Galimybė dirbti pamainomis slenkančiu grafiku;
Noras dirbti, atsakingumas.

Mes jums siūlome

Visas socialines garantijas;
Galimybę tobulėti ir mokytis dirbti prie spaudos, lankstymo, pjovimo įrengimų;
Galimybę dirbti savo srities profesionalų komandoje.

Spaustuvė miesto centre, šnipiškių mikrorajone

Spaustuvė BALTO print — tai vieta kur gimsta gražiausios knygos!

BALTO print sėkmingai dirba Lietuvos bei užsienio rinkose, yra nuolatinė knygos meno konkursų laureatė. Spaustuvės produkcijos kokybė - aukščiausia, komanda - patyrę profesionalai.
Informacija apie UAB BALTO print
1467 €
Vid. atlyginimas bruto
(64% didesnis už LT vidurkį)
239
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 925 €
25% uždirba 925-1354 €
25% uždirba 1354-1817 €
25% uždirba nuo 1817 €
Vadovas: Artūras Karosas