UAB „HEADEX“

DARBAS IKI NAUJŲJŲ METŲ! Pagalbinis (-ė) darbuotojas (-a) Panevėžyje! Darbas I - V, 8 - 17 val.! Savaitgaliai laisvi!

700 €/mėn. Į rankas
Panevėžys - UAB „HEADEX“

Darbo pobūdis

  • skydinių rėmų ir karkaso montavimo darbai (svoriai iki 30 kg.);
  • darbas su elektriniais įrankiais;
  • kiti pagalbiniai darbai.

Darbo grafikas: I - V (8:00 - 17:00).
Darbo vieta: Panevėžys.

Reikalavimai darbuotojui

  • atsakomybė;
  • noras dirbti.

  • darbą iki naujųjų metų, su galimybe pratęsti darbo sutartį, pagal darbdavio poreikį;
  • galimybę užsidirbti daugiau, dirbant viršvalandžius arba savaitgaliais;
  • patogią darbo vietos lokaciją;
  • patogų darbo grafiką su laisvais savaitgaliais;
  • draugišką komandą.

Susidomėjai? Susisiek: .

Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir sutinkate, kad „HEADEX Group“ ir potencialūs darbdaviai tvarkytų Jūsų pateiktus asmens ir specialiųjų kategorijų duomenis atrankų į darbo vietas tikslais „Headex Group“ privatumo politikoje nurodyta tvarka, bei Jūsų duomenys būtų saugomi „HEADEX Group“ duomenų bazėje trejus metus. Taip pat užtikriname Jūsų konfidencialumą bei informuojame, kad susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Daugiau informacijos:

Atlyginimas

700 €/mėn. į rankas

Mes, HEADEX Group, 20 metų veikianti įmonė, teikiame lanksčius personalo valdymo sprendimus Lietuvoje ir Vakarų Europoje. Mumis pasitikinčių klientų ratas nuolat plečiasi, todėl savo darbuotojams galime pasiūlyti plačią darbų įvairovę: nuo kvalifikacijos nereikalaujančių iki itin aukštus reikalavimus turinčių pozicijų Lietuvoje, Vokietijoje, Nyderlanduose ar Belgijoje.
Prisijunk prie beveik 3000 darbuotojų vienijančios HEADEX Group komandos!

Kandidatuodami patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir sutinkate, kad „Headex Group“ išsaugos Jūsų pateiktus duomenis savo duomenų bazėje, bei tvarkys atrankos į darbo vietą tikslu. Taip pat užtikriname Jūsų konfidencialumą bei informuojame, kad susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Daugiau informacijos:

Turite klausimų ar pageidaujate platesnės informacijos apie poziciją? – Susisiekite su mumis darbo dienomis tel.