Gi Group Lithuania

Gamybos darbuotojas (-a), priimame be patirties!

650-750 €/mėn. Į rankas
Vilnius - Gi Group Lithuania

Darbo pobūdis

Ieškote gero darbo, kuriame norite augti ir išmokti kažko naujo? O galbūt pabodo esamos pareigos ir ieškote naujovių? Turime ką Jums pasiūlyti!

  • darbas bus gamyboje, kartu su norinčiu darbuotis kolektyvu;
  • pakuosite įvairią produkciją, tačiau prieš tai Jus apmokysime;
  • nemeluosime - tai judrus darbas, kuris reikalauja geros fizinės ištvermės.

Darbo grafikas:
Slenkantis pamaininis nuo 7val. ryto ir nuo 19val. vakaro. Po 11 valandų. Turėsite daug išeiginių!

Reikalavimai darbuotojui

Darbo vieta savanorių pr., patogiai pasiekiama viešuoju transportu.

Įmonė siūlo

Jums siūlome:
  • Realias karjeros galimybes (galite tapti įrenginių operatoriais, meistrais);
  • Atlyginimo priedus kiekvieną mėnesį;
  • Patogų keliaujantiems viešuoju transportu darbo grafiką;
  • Ilgalaikį darbo pasiūlymą;
  • Darbą geros reputacijos tarptautinėje įmonėje su aukšta darbine kultūra;
  • Kiekvieną savaitę ledų ir vaisių dienas.

Netiko šis pasiūlymas? Paskambinkite! Rasime kitą, Jums tinkantį pasiūlymą!

Atlyginimas

650-750 €/mėn. į rankas

Mes esame tarptautinė kompanija GI GROUP - vieni iš pasaulio lyderių, sėkmingai vykdantys darbuotojų paieškos, atrankos ir įvertinimo, nuolatinio ir laikinojo įdarbinimo veiklą 57 Europos, Azijos ir Pietų Amerikos šalyse.