Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „DS-1“

Pagalbinis Šaltkalvis

1100-1500 €/mėn. Į rankas
Vilnius, Trakai, Vievis - UAB „DS-1“

Darbo pobūdis

  • Inžinierinių sistemų montavimo darbai;
  • Šaltkalviavimas;
  • Kiti pagalbiniai darbai komandoje.

PAPILDOMA INFORMACIJA:
  • Sudaroma neterminuota darbo sutartis; taikomas 3 mėnesių bandomasis laikotarpis;
  • Darbo laikas – darbo dienomis nuo 7:00 iki 16:00;
  • Ieškome kandidato tik pilnam etatui;
  • Kandidatų prašome atkreipti dėmesį, kad darbas vykdomas visoje Lietuvoje.

Reikalavimai

TIKIMĖS, KAD JŪS:
  • Turite panašios darbo patirties;
  • Turite B kategorijos vairuotojo pažymėjimą;
  • Esate sąžiningas, atidus bei atsakingas, motyvuotas dirbti dinamiškoje, lanksčioje įmonėje;
  • Esate lankstus vykti į darbo vietą po visą Lietuvą.

Mes jums siūlome

SIŪLOME JUMS:
  • Konkurencingą, kompetenciją atitinkantį, darbo užmokestį bei visas socialines garantijas;
  • Būtinuosius ir papildomus mokymus, galimybes profesiniam bei asmeniniam tobulėjimui;
  • Visas darbui reikalingas priemones, darbo rūbus, instrumentus;
  • Skatinamuosius priedus už gerus darbo rezultatus.

Atlyginimas

1100-1500 €/mėn. į rankas
+ Galimi priedai už gerus darbo rezultatus
UAB „DS-1“

UAB „DS-1“

UAB „DS-1“ –
1991 metais įkurta įmonė, kurioje dirba profesionalūs, kvalifikuoti ir ilgalaikę darbo patirtį turintys lauko inžinierinių sistemų statybos specialistai. Įmonė gali pasiūlyti kompleksiškus, aukštos kvalifikacijos sprendimus, tiek Jūsų dujų sistemos įrengimo, tiek priežiūros, tiek įvairių sistemos remonto darbų srityse.
informacija apie UAB „DS-1“
2316 €
Vid. atlyginimas bruto
(52% didesnis už LT vidurkį)
106
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1660 €
25% uždirba 1660-2200 €
25% uždirba 2200-2799 €
25% uždirba nuo 2799 €