Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Domus Lumina"
More about company »

Pagalbinis ūkio darbininkas

Nuo 450 Eur
Kaunas - UAB "Domus Lumina"

Darbo pobūdis

  • Objekto ir uždaros teritorijos priežiūra ir apsauga;
  • Aplinkos tvarkymas, priežiūra;
  • Šildymo sezono metu katilinės priežiūra;
  • Įvairių pagalbinių darbų atlikimas gamybinėje įmonėje;
  • Darbas pamainomis pagal slenkantį grafiką. Reikia atvykti savo transportu į Karkazų km., šalia Garliavos.

Reikalavimai

  • Panašaus darbo patirtis;
  • Ūkiškumas, organizuotumas, kruopštumas, sąžiningumas, pareigingumas, tvarkingumas;
  • Atsakingas požiūris į darbą.

Mes jums siūlome

  • Atsakingą ir įdomų darbą augančioje bei perspektyvioje kompanijoje;
  • Visas socialines garantijas;
  • Stabilų ir laiku mokamą atlyginimą.

Atlyginimas

Nuo 450 Eur atskaičiavus mokesčius

UAB „Domus Lumina" - tai patirties turinti, profesionali, kūrybinga komanda, kurioje dirba virš 150 darbuotojų. Savo 3500 kvadratinių metrų dydžio bazę kiekvienais metais modernizuojame, plečiame ir naudojame tik pažangiausias technologijas. Šiandien mūsų įmonė gamina visų Lietuvos rinkoje naudojamų rūšių žaliuzes, roletus, širmas, markizes, fasado roletus, tinklelius nuo vabzdžių. Gamyboje naudojame tik patikimų tiekėjų medžiagas ir komponentus.
Informacija apie UAB "Domus Lumina"
216
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Mantas Jančauskas