Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB Emplonet
More about company »

Pagalbinis virtuvės darbuotojas (-a)

Vilnius - UAB Emplonet

Darbo pobūdis

  • Indų plovimas modernia įranga;
  • Patalpų priežiūra;
  • Virtuvės įrangos priežiūra;
  • Pagalba virtuvės šefui.

Reikalavimai

  • Atsakingumas bei nuovokumas;
  • Tvarkingumas;
  • Patirtis virtuvėje - privalumas.

Mes jums siūlome

  • Nemokamą maitinimą;
  • Darbą su naujausia ir moderniausia virtuvės technika;
  • Darbą miesto centre bei puikų susisiekimą viešuoju transportu;
  • Profesionalius apmokymus;
  • Darbą A klasės biurų pastate, atitinkančiame naujausias tendencijas.

Susisieksime tik su atrinktais kandidatais.

Emplonet - personalo valdymo, atrankų ir laikinojo įdarbinimo įmonė, veikianti Lietuvoje.

Norėtum dirbti modernioje tarptautinėje kompanijoje, tačiau nežinai nuo ko pradėti? Siųsk savo CV arba skambink mums ir prisijunk prie daugiau nei 500 000 kolegų visame pasaulyje!