Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Bravisima“
More about company »

pagalbinis virtuvės darbuotojas

Nuo 3,50 €/val. Į rankas
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „Bravisima“

Darbo pobūdis

Ieškome darbštaus ir atsakingo darbuotojo mūsų komandai papildyti.
Pagalba virėjams, indų plovimas, švaros palaikymas virtuvėje ir kitose restoranui priklausančiose patalpose. Restorano salės švaros palaikymas ir kiti nesudėtingi virtvės darbai.
Darbas pamainomis.

Reikalavimai

Gebėjimas dirbti komandoje ir savarankiškai;
Meilė savo darbui ir noras tobulėti. ir svarbiausiai - darbštumas!

Mes jums siūlome

Draugišką kolektyvą;
Visas socialines garantijas;
Visada laiku mokamą sutartinį, konkurencingą atlyginimą;
Motyvacinius priedus.

Atlyginimas

Nuo 3,50 €/val. į rankas
Atlyginimo priedai priklauso nuo darbo rezultatų.

Restoranas
informacija apie UAB „Bravisima“
681 €
Vid. atlyginimas bruto
40
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 511 €
25% uždirba 511-676 €
25% uždirba 676-825 €
25% uždirba nuo 825 €