Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
FEKA INSAAT SANAYI VE TICARET ANONIM SIRKETI filialas

PAGALGINIS DARBININKAS STATYBŲ AIKŠTELĖJE (ŠIAULIAI)

Iki 700 €/mėn. Į rankas
Šiauliai - FEKA INSAAT SANAYI VE TICARET ANONIM SIRKETI filialas

Darbo pobūdis

Pagrindų grunto paruošimas, tankinimas, vamzdžių, šulinių montavimas.

Reikalavimai

Sąžiningumas, atsakingumas, kruopštumas.TR arba SM kategorijos ir mokėjimas valdyti kokia nors staybine technika privalumas.

Mes jums siūlome

Laiku mokamą atlyginimą;
Visas socialines garantijas;
Visas darbui reikalingas priemones.

Atlyginimas

Iki 700 €/mėn. į rankas

FEKA patirtis apima visą statybų pramonės spektrą. Pagrindinės FEKA veiklos sritys yra energetikos projektai, energijos gamybos projektai, pramonės objektų, pastatų, kelių ir infrastruktūros projektai, gynybos projektai, taip pat eksploatavimo ir priežiūros projektai.
informacija apie FEKA INSAAT SANAYI VE TICARET ANONIM SIRKETI filialas
1860 €
Vid. atlyginimas bruto
(22% didesnis už LT vidurkį)
9
Darbuotojų skaičius