Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

Pagėgių pasienio rinktinės poskyris vyriausiasis specialistas (karjeros valstybės tarnautojas)

Vilnius - Valstybės sienos apsaugos tarnyba prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos

Darbo pobūdis

1. Turto valdymo valdybos (toliau – valdyba) Aptarnavimo skyriaus (toliau – skyrius) Pagėgių pasienio rinktinės poskyrio (toliau – poskyris) vyriausiasis specialistas yra valstybės karjeros tarnautojas (toliau – valstybės tarnautojas). 2. Pareigybės lygis – A. 3. Pareigybės kategorija – 12.
  • Vyriausiojo specialisto pareigybė reikalinga organizuoti ir vykdyti poskyrio veiklą, susijusią su rinktinės struktūrinių padalinių pastatų bei statinių (toliau - statiniai) statybos, rekonstrukcijos ir remonto darbais, statomų, rekonstruojamų ir remontuojamų pastatų bei statinių techninės priežiūros atlikimu, inžinerinių ir signalizacijos sistemų, dujinių įrenginių techninės būklės, priežiūra bei remontu.
  • Šias pareigas einantis valstybės tarnautojas vykdo šias funkcijas:
  • siekdamas, kad būtų įgyvendinti poskyrio veiklos tikslai ir funkcijos, padeda poskyrio vedėjui organizuoti, koordinuoti ir kontroliuoti skyriaus veiklą;
  • siekdamas tinkamai įgyvendinti poskyrio kompetencijai priskirtas funkcijas, pagal kompetenciją kontroliuoja poskyrio ataskaitinės informacijos pateikimą;
  • laikinai nesant poskyrio vedėjo, atlieka jo funkcijas;
  • teikia pasiūlymus dėl rinktinės struktūrinių padalinių pastatų ir statinių einamojo ir kapitalinio remonto tikslingumo ir reikalingumo;
  • siekdamas užtikrinti tinkamą statinių priežiūrą, tikrina atliekamų pagal statinio projektą darbų, naudojamų statybinių medžiagų, dirbinių bei įrengimų kokybę ir reikalauja ją patvirtinančių dokumentų, tikrina eksploatuojamų pastatų ir statinių būklę rinktinės struktūriniuose padaliniuose, nurodo trūkumus ir organizuoja bei kontroliuoja jų šalinimo eigą;
  • nustato lėšų, reikalingų statinių priežiūrai ir remontui, poreikį, teikia pasiūlymus dėl lėšų paskirstymo, užtikrindamas valstybės lėšų statinių priežiūrai ir remontui išlaidų tikslingumą;
  • planuoja ir organizuoja rinktinės aprūpinimą signalizacinėmis sistemomis bei kita apsaugos įranga;
  • siekdamas tinkamai panaudoti ir paskirstyti signalizacines sistemas, apibendrina ir nustato lėšų signalizacinių sistemų eksploatacijai ir remontui poreikį, teikia pasiūlymus dėl jų paskirstymo bei kontroliuoja išlaidų panaudojimą;
  • siekdamas užtikrinti tinkamą funkcijų vykdymą, naudojasi Dokumentų valdymo sistema ,,Kontora“, duomenų bazėmis, vairuoja tarnybinę transporto priemonę;
  • vykdo kitus tarnybos vadovybės, valdybos direktoriaus, skyriaus, poskyrio vedėjo nenuolatinio pobūdžio pavedimus tam, kad būtų pasiekti tarnybos strateginiai tikslai.

Reikalavimai

  • Valstybės tarnautojas, einantis šias pareigas, turi atitikti šiuos specialius reikalavimus:
  • turėti aukštąjį universitetinį arba jam prilygintą socialinių ar technologijos mokslų studijų srities išsilavinimą;
  • turėti ne mažesnę kaip 1 metų darbo patirtį materialinio techninio aprūpinimo organizavimo ir/ar statinių priežiūros srityje;
  • būti susipažinusiam su Europos Sąjungos, Šengeno teisės aktais, Lietuvos Respublikos tarptautinėmis sutartimis, įstatymais ir kitais teisės aktais, reglamentuojančiais tarnybinę veiklą;
  • išmanyti dokumentų rengimo taisykles, mokėti dirbti „Microsoft Office“ programiniu paketu;
  • mokėti kaupti, analizuoti informaciją ir ją apibendrinti, planuoti ir organizuoti savo profesinę veiklą;
  • turėti teisę vairuoti „B“ kategorijos transporto priemones ir ne mažesnį kaip dvejų metų vairavimo stažą;
  • atitikti teisės aktuose nustatytus reikalavimus, būtinus išduodant leidimą dirbti ar susipažinti su įslaptinta informacija, žymima slaptumo žyma ,,Riboto naudojimo“.
CVB client

Valstybės sienos apsaugos tarnyba prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos

daugiau info vtd.lt
Įmonėje vid. atlyginimas 1238€
52% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra sausio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)