Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Karalienės Mortos mokykla“
More about company »

Pailgintos grupės asistentas

400-500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Karalienės Mortos mokykla“

Darbo pobūdis

Vaikų priežiūra ir jų užimtumo organizavimas popamokinėje veikloje darbo dienomis 14:30 - 18:00.

Reikalavimai

Žaismingas, aktyvus, drąsus, gebantis bendrauti su pradinio amžiaus vaikais.

Atlyginimas

400-500 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Mokykla, į kurią vaikai nori eiti. Norime ne tik išmokyti, bet ir įskiepyti vaikams norą mokytis visą gyvenimą. Noras mokytis ir tobulėti yra užkoduotas kiekvieno mažo žmogučio DNR grandinėje, tad mūsų užduotis - skatinti šį norą ir kurti tokią aplinką, į kurią vaikas norėtų grįžti kiekvieną dieną.
informacija apie UAB „Karalienės Mortos mokykla“
1474 €
Vid. atlyginimas bruto
(14% didesnis už LT vidurkį)
118
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 929 €
25% uždirba 929-1480 €
25% uždirba 1480-1827 €
25% uždirba nuo 1827 €