UAB „MP PREKYBA“

Vairuotojas CE LT-PL-LT - Водитель СE LT-PL-LT

1600 €/mėn. Į rankas
Приймаємо українців
Vievis, Elektrėnai, Kaišiadorys - UAB „MP PREKYBA“

Darbo pobūdis

APIE DARBĄ:
  • Pilnų krovinių pervežimas ratais LT-PL, LT-CZ, LT-DE, LT-EST
  • Pakaitinis vairuotojas, pakeisti atostogaujančius ar sergančius kolegas.
  • Išvažiavimas į reisą pirmadienį, grįžimas ketvirtadienį arba penktadienį
  • Darbas su užuolaidinėmis tentinėmis puspriekabėmis
  • Darbas po vieną
  • Tvarkingi prižiūrėti DAF vilkikai
  • Bazė Vievyje

REIKALAVIMAI:
  • Ne mažesnė nei vienerių metų patirtis dirbant su CE kategorija
  • Sąžiningumas ir žalingų įpročių neturėjimas

PRIVALUMAI:
  • Visi savaitgaliai namie
  • Apmokėjimas iškart po reiso
  • Apmokamos atostogos

MES SIŪLOME:
  • Visada laiku mokamą darbo užmokestį
  • Kvalifikuotą ir labai paslaugią vadybininkų komandą

APIE ĮMONĘ:
  • Valdome 50 vilkikų parką, dirbame EU viduje bei ratais LT-EU-LT.
  • Neturime nuolatinės vairuotojų kaitos
  • Turime nuosavą servisą bazėje

PRAŠOME SKAMBINTI DARBO DIENOMIS NUO 8:00 iki 17:00.
RU:

О РАБОТЕ:
  • Перевозка полных грузов кругами LT-PL, LT-CZ, LT-DE, LT-EST
  • Подменный водитель для замены ушедших в отпуск или заболевших коллег
  • Отправление в рейс в понедельник, возвращение в четверг или пятницу
  • Работа с тентованными полуприцепами.
  • Работа по одному
  • Присмотренные DAF тягачи
  • База в Вевисе

ТРЕБОВАНИЯ:
  • Стаж работы с СЕ категорией не менее одного года
  • Честность и отсутствие вредных привычек

ПРЕИМУЩЕСТВА:
  • Все выходные дома
  • Оплата сразу после рейса
  • Оплачиваемый отпуск

МЫ ПРЕДЛАГАЕМ:
  • Выплата зарплаты всегда в сроки
  • Квалифицированную и очень отзывчивую команду менеджеров

О КОМПАНИИ:
  • Управляем парком из 50 тягачей, работаем в пределах ЕС и кругами LT-EU-LT.
  • Отсутствие текучести кадров
  • Cобственный сервис на базе

ЗВОНИТЕ В РАБОЧИЕ ДНИ С 8:00 до 17:00

Įmonė siūlo

  • darbą perspektyvioje ir augančioje įmonėje
  • motyvuojantį ir laiku mokamą darbo užmokestį
  • kvalifikuotą transporto vadovų ir vadybininkų komandą (labai geri ir paslaugūs vadybininkai)
  • darbą po vieną
  • geras darbo sąlygas

APIE ĮMONĘ:
  • Įmonė valdo 30 vilkikų parką, dirbanti Lietuva-Europa.
  • Įmonė plečia veiklą, todėl ieškome vairuotojų darbui Lietuva-Europa.
  • Įmonė neturi vairuotojų kaitos, kviečiame prisijungti prie mūsų komandos.

Atlyginimas

1600 €/mėn. į rankas

Mūsų stažas – ne tik kilometražas

Veiklą vykdome jau daugiau nei dešimt metų ir, nors esame transporto įmonė, patirtį skaičiuojame ne tik nuvažiuotais kilometrais. Nuolatos ambicingai auga mūsų darbuotojų skaičius, parduotų sunkvežimių, detalių ir pervežtų krovinių kiekis, laimingų serviso klientų gretos, turimų vilkikų parkas. Įsikūrėme patogioje lokacijoje, dirbame sąžiningai ir etiškai, o klientų rodomas pasitikėjimas mums reiškia atsakomybę kaskart padaryti daugiau, efektyviau, operatyviau.
informacija apie UAB „MP PREKYBA“
1314 €
Vid. atlyginimas bruto
85
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1210 €
25% uždirba 1210-1210 €
25% uždirba 1210-1254 €
25% uždirba nuo 1254 €