Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
PERSONALO AKADEMIJA

PAKAVIMO ĮRANGOS GAMYBOS OPERATORIUS (aukštos kokybės gaminiai Lietuvos ir užsienio rinkoms)

700-1000 €/mėn. Į rankas
Kaunas - PERSONALO AKADEMIJA

Darbo pobūdis

  • Pakuotės gamyba;
  • Gamybos įrangos sklandaus veikimo stebėjimas;
  • Tvarkos palaikymas darbo vietoje.

Darbo laikas 2 pamainomis: 07.00 - 19.00 val. (dieninė) ir 19.00 - 7.00 val. (naktinė).

Reikalavimai

  • Darbo patirtis su pramonės/gamybos įranga - didelis privalumas;
  • Dėmesingumas ir atsakingas požiūris į darbą;
  • Komunikabilumas.

Mes jums siūlome

  • Fiksuotą, periodiškai didėjantį atlyginimą;
  • Kuro kompensavimą kelionei į/iš darbo;
  • Padidintą naktinių pamainų apmokėjimo tarifą;
  • Karjeros perspektyvas (realią galimybę tapti pamainos vadovu);
  • Darbą stabilioje ir sėkmingai veikiančioje kompanijoje.

Atlyginimas

700-1000 €/mėn. į rankas

PERSONALO AKADEMIJOS (personaloakademija.lt - daugiau įvairių darbo skelbimų) klientė – kompanija, sėkmingai Lietuvoje veikianti maisto produktų pakuočių gamybos srityje.
Kompanijos produkcija atitinka aukščiausius Europos sąjungos ekologinių ir kokybės standartų reikalavimus.

Nuolat augančiai Kauno rajone įsikūrusiai kompanijai ieškome