Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „PROFESINIAI KONTAKTAI“
More about company »

PAKAVIMO LINIJOS OPERATORIUS (-Ė) GARLIAVOJE

Nuo 700 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „PROFESINIAI KONTAKTAI“

Darbo pobūdis:

Darbas prie pakavimo linijos (detalių privežimas), palečių apsukimas;
Gaminių kokybės priežiūra;
Darbo laikas 2 pamainomis (I - 6:00-14:30; II - 14:30-23:00);
Darbo vieta Garliavoje.

Reikalavimai:

Norą mokytis ir tobulėti;
Esate kruopštus (-i), atidus (-i) ir atsakingas (-a);
Galite dirbti 2 pamainomis slenkančiu grafiku;
Gebate užtikrinti gaminių kokybę;
Patirtis nebūtina.

Privalumai:

Techninis išsilavinimas;
Analogiško darbo patirtis gamybos įmonėse.

Įmonė siūlo:

Geras darbo sąlygas;
Kompetenciją atitinkantį atlyginimą;
Aprūpina visomis darbo priemonėmis ir įrankiais;
Neturinčius patirties - apmokina.

Atlyginimas

Nuo 700 €/mėn. į rankas

Contactus klientė - gamybos įmonė, veikianti Garliavoje. Įmonės pagrindinė veikla - vielinių bei metalinių baldų dalių, naudojamų virtuvės ir vonios balduose, spintose bei kitose sandėliavimo sistemose, kūrimas ir gamyba.