DARBO RINKOS LYDERIS 2023
Tarp TOP 30 Lietuvoje

PAKAVIMO MAŠINOS OPERATORIUS (-Ė) ZAPYŠKIS

950-1315 €/mėn. Į rankas
Kaunas - KIKA LT, UAB

Darbo pobūdis:

  • Savarankiškas darbas prie pakavimo įrenginio;
  • Įrenginių paleidimas, reguliavimas, prižiūrėjimas;
  • Savalaikis ir kokybiškas gamybos planų vykdymas;
  • Pakavimo ataskaitų pildymas.

Reikalavimai darbuotojui:

  • Panašaus darbo patirtis dirbant gamykloje/gamyboje/sandėlyje;
  • Techninis išsilavinimas (privalumas);
  • Efektyvus sprendimų priėmimas.

Papildoma informacija

DARBO VIETA - ZAPYŠKIS
Darbas pamainomis: 3 pamainos 6:00 -14:00, 14:00 - 22:00; 22:00 - 6:00.

Mes siūlome:

  • Darbą didžiausioje naminių gyvūnų pašarų gamybinėje įmonėje Baltijos šalyse;
  • Palaikančią, draugišką ir profesionalią komandą, kuri labai Tavęs laukia;
  • Visas sąlygas profesionaliai tobulėti įgyjant vertingos patirties;
  • Karjeros galimybes;
  • Šiuolaikišką darbo erdvę gamtos apsuptyje;
  • Papildomą sveikatos draudimą, su kuriuo BE LIMITO galima pasinaudoti daugeliu sveikatos priežiūros paslaugų;
  • Skanią sriubą pietums;
  • Iki 50 proc. nuolaidas "KIKA" parduotuvėse bei partnerių restoranuose, degalinėse ir kt.;
  • Laisvus savaitgalius.

Atlyginimas

950-1315 €/mėn. į rankas

KIKA LT, UAB

KIKA GROUP – sparčiai auganti, 33 metų lyderiaujančias pozicijas užimanti įmonių grupė, kurią sudaro:
  • KIKA LT – įmonė, valdanti mažmeninės prekybos tinklą KIKA Lietuvoje ir Estijoje bei didmeninę prekybą Lietuvoje.
  • AKVATERA – specializuota naminių gyvūnų pašarų gamykla, eksportuojanti savo produkciją į daugiau nei 60 pasaulio šalių.
  • TAURO KENNEL – šunų veislynas, skinantis laurus pasaulinėse parodose.
  • TAURO GROOMING ACADEMY - aukščiausios klasės augintinių SPA salonas ir mokymų akademija.
  • KIKA USA LLC – įmonių grupės padalinys Jungtinėse Amerikos Valstijose.

Įmonių grupės istorija prasidėjo nuo 16 metų mergaitės Janitos ir mažojo sidabrinio pudelio Kika. Mylimo šuns vardas vėliau ir tapo įmonės pavadinimu.

MUS JUNGIA 💚 AUGINTINIAMS

See all ads of this company (16)
informacija apie KIKA LT, UAB
1744 €
Vid. atlyginimas bruto
(14% didesnis už LT vidurkį)
325
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2023 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1146 €
25% uždirba 1146-1445 €
25% uždirba 1445-2013 €
25% uždirba nuo 2013 €