Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Geras baldų fabrikas“
More about company »

Pakavimo pamainos koordinatorius(-ė) (LEZ)

Kaunas - UAB „Geras baldų fabrikas“

Darbo pobūdis

Pamainos darbo planavimas bei organizavimas;
Gamybos technologinio proceso kontrolė bei priežiūra;
Gamybos išteklių planavimas;
Gaminamo produkto bei technologinio proceso kokybės užtikrinimas;
Veiklos efektyvumo užtikrinimas ir gerinimas;
Darbo laiko apskaitos žiniaraščio pildymas, darbuotojų vertinimas;
Darbas pamainomis, tame tarpe naktinis darbas.

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas.
Panašaus darbo patirtis gamybinėje (medienos / baldų gamybos – privalumas) įmonėje.
Geri bendravimo, organizaciniai, planavimo įgūdžiai, analitinis mąstymas.
Atsakingumas, iniciatyvumas, komandiškumas.
Darbas kompiuteriu.

Mes jums siūlome

Kvalifikaciją atitinkantį atlyginimą (nuo 2050 Eur. prieš mokesčius).
Atsakingą ir dinamišką darbą didelėje gamybos įmonėje.
Mokymus, profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes.
Darnų, jaunatvišką ir komandišką kolektyvą.
Geras darbo sąlygas.
Kompensuojamą maitinimą.
Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų.

FREDA (LEZ) – tai kita AB „FREDA“ baldų gamybos įmonė, pradėjusi savo veiklą 2019 m., gaminanti baldus didžiausiam Švedijos koncernui. Įmonėje įdiegtos pažangiausios technologijos. Pagrindiniai aspektai renkantis technologinę įrangą: tvarumas, inovatyvumas ir efektyvumas. Darbuotojams sukurtos ergonomiškos darbo vietos ir poilsiui pritaikytos zonos. Įmonė nuolat investuoja į darbuotojus bei užtikrina gerai apmokamas darbo vietas.
Informacija apie UAB „Geras baldų fabrikas“
1308 €
Vid. atlyginimas bruto
(46% didesnis už LT vidurkį)
274
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 685 €
25% uždirba 685-1299 €
25% uždirba 1299-1687 €
25% uždirba nuo 1687 €
Vadovas: Saturna Lelė