UAB „HILL International Baltic“

Pakavimo produktų vystymo specialistas (-ė)

2400-3000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „HILL International Baltic“

Apie darbdavį

Mūsų klientas – viena iš Baltijos šalyse pirmaujančių produktų ženklinimo ir pakavimo sprendimus teikiančių įmonių – kviečia prisijungti prie savo komandos.

Atsakomybės ir užduotys

Jūs būsite atsakingas(-a) už lanksčių pakuočių (plėvelių) produktų grupės tvarų ir ekonomiškai naudingą vystymą.

  • Bendradarbiausite su pardavimo ir gamybos komandomis kuriant ir išbandant naujus produktus ar technologijas.
  • Konsultuosite pardavimų komandą ir klientus techniniais klausimais.
  • Aktyviai ieškosite medžiagų tiekėjų, partnerių ir derėsitės dėl bendradarbiavimo sąlygų.
  • Prisidėsite prie produktų kainodaros ir rinkodaros strategijos formavimo.
  • Dalyvausite parodose (naujų idėjų, tiekėjų ir partnerių paieška).
  • Dalyvausite vadovų komandos susirinkimuose.

Įmonės viduje nuolat bendrausite ir bendradarbiausite su pardavimų ir gamybos komandomis, išorėje – su tiekėjais bei klientais. Vyksite į komandiruotes Lietuvoje bei užsienyje (parodos, vizitai pas tiekėjus bei klientus kartu su pardavimo specialistais.) Kadangi tvarumas yra viena iš kertinių kompanijos vertybių, sieksite užtikrinti, kad gaminami produktai būtų kiek įmanoma draugiški aplinkai.

Reikalavimai

Kandidatams(-ėms) į šią poziciją būtina panašaus darbo patirtis (tinkamos sritys – spaudos, tiekimo, gamybos, rinkodaros) bei puikūs anglų ir rusų kalbos įgūdžiai (raštu ir žodžiu).

Privalumo į šią poziciją suteiks gamybos procesų, medžiagų savybių, ir rinkodaros principų pakuočių gamybos srityje išmanymas ir aktyvi tiekėjų paieškos bei derybų patirtis.

Mes taip pat tikimės, jog gebate kokybiškai derėtis dėl sąlygų, esate linkęs(-usi) kurti idėjas ir inicijuoti pokyčius, gebate efektyviai komunikuoti ir bendradarbiauti su skirtingomis komandomis.

Kompanija siūlo stabilų darbo užmokestį (2400 - 3000 Eur bruto) ir priedų, priklausančių nuo darbo rezultatų, sistemą, taip pat visas reikalingas priemones: telefoną, nešiojamą kompiuterį.

Prireikus, galite pasirinkti darbo pradžios ir pabaigos laiką (išlaikant 8 val. darbo dieną) bei dalį laiko dirbti nuotoliniu būdu (po bandomojo laikotarpio).

Kompanija taip pat suteiks mokymus, pozicijai būtinoms kompetencijoms įgyti ir/ar vystyti.

Jeigu Jūs susidomėjote šia pozicija, kandidatuokite iki 2021 m. sausio 28 d. Galite susisiekti ir telefonu .
Konfidencialumą garantuojame, susisieksime su geriausiai pozicijai keliamus reikalavimus atitinkančiais kandidatais.

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas

Kiti privalumai

Reguliarūs mokymai

Atlyginimas

2400-3000 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Esame tarptautinė konsultacinė kompanija, turinti gilias tradicijas ir veikianti žmogiškųjų išteklių bei valdymo srityse. Jau daugiau nei 40 metų mes dirbame laikydamiesi sąžiningumo ir žmogiškumo principų bei aukštų psichologinių standartų. HILL naudojame savo metodus, kuriuos kūrėme ir toliau vystome per ilgus metus pasitelkdami daugybės verslo psichologų patirtį.

HILL veikia ne tik Europos šalyse, bet ir už Europos ribų. Mūsų platus, daugybę šalių apimantis tinklas, garantuoja Jums kokybiškus personalo kompetencijų vertinimo įrankius bei sprendimus net 19 kalbų!