Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client

Pakavimo staklių operatorius – sandėlininkas

800-1300 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Panevėžys - UAB „Monk's Depot“

Darbo pobūdis

Užtikrinti sklandų birių produktų pakavimo staklių darbą. Sekti likučius bunkeryje, plevelės kiekį, maišo sulytavimo kokybę, maišo svorį, padėklo apsukimo kokybę. Su krautuvu privežti žaliavą prie bunkerio, nuimti supakuotas paletes.
Nepakuojant ir esant poreikiui užsakymų surinkimas ir paruošimas transportavimui, prekių priėmimas, tikrinimas, išdavimas, prekių krova į ir iš sunkvežimių ar vagonų, sandėliuojamos produkcijos sudėliojimas į vietas, prekių likučių sandėlyje kontrolė, dalyvavimas inventorizacijose, galimi kiti sandėlio darbai.

Reikalavimai

  • Panašaus darbo patirtis.
  • Krautuvo vairuotojo pažymėjimas.
  • Gera fizinė sveikata.
  • Techninis/inžinerinis išsilavinimas.
  • Noras mokytis, greit reaguoti į situacijas, iniciatyvumas.

Mes jums siūlome

  • Darbo patirtį stabiliai dirbančioje įmonėje.
  • Profesionalų ir draugišką kolektyvą.
  • Visas socialines garantijas.
  • Aplinką skatinančią ir palaikančią tobulėjimą bei kvalifikacijos kėlimą.
  • Įmonės organizuojamas šventes.
  • Ir kitas naudas (skiepai nuo gripo, gimtadienio dovanos).

Atlyginimas

800-1300 €/mėn. neatskaičius mokesčių
CVB client

UAB „Monk's Depot“

UAB Monks Depot priklauso REDAL group ir užsiima sandėliavimo bei birių produktų pakavimo paslaugomis.