PAKUOČIŲ TECHNOLOGAS (-Ė)

3642-4781 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „AURIKA“

Darbo pobūdis:

  • Ieškoti naujų žaliavų;
  • Vystyti rinkos tendencijas ir klientų lūkesčius atitinkančią pakuotę;
  • Vadovauti naujų gaminių kūrimo projektams;
  • Dalyvauti testuose klientų gamybose;
  • Valdyti mokymų apie žaliavas ir gaminius programą;
  • Konsultuoti pardavimų skyrių / klientus tinkamos pakuotės parinkimo ar esamų pakuočių tobulinimo klausimais.

Reikalavimai darbuotojui:

  • Sėkminga darbo patirtis maisto pakuočių technologijų srityje;
  • Aukštasis universitetinis išsilavinimas (polimerų inžinerija, maisto technologija);
  • Labai gera anglų kalba;
  • Puikios Microsoft Office paketo žinios;
  • Gerai išvystytas loginis mąstymas, sugebėjimas analizuoti didelius informacijos kiekius;
  • Komunikabilumas, stiprus atsakomybės jausmas;
  • Gebėjimas sklandžiai dėstyti mintis raštu ir žodžiu;
  • Gebėjimas puikiai vesti prezentacijas ir prikaustyti klausytojų dėmesį;
  • Veržlumas, imlumas naujovėms, savarankiškumas.

Mes siūlome:

  • Sveikatingumo naudų paketas kiekvienam darbuotojui.
  • Nelaimingų atsitikimų draudimas visą parą.
  • Dovanos gimtadienio, vaiko gimimo, vestuvių progomis.
  • Komandos formavimo krepšelis.
  • Nemokama kava, arbata.
  • Galimybė dirbti nuotoliu.
  • Kalėdinės dovanas, kinas vaikams.
  • Renginiai darbuotojams.
  • Vidiniai ir išoriniai mokymai.
  • Apdovanojimai darbuotojams už gerą darbą.

Atlyginimas

3642-4781 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „AURIKA“

UAB „Aurika“ – jau 32 metus pirmaujanti spaustuvė Baltijos šalyse, gaminanti etiketes ir pakuotes. Didžiuojamės, kad mūsų komandą sudaro virš 400 kūrybingų, ambicingų ir patyrusių spaudos ekspertų, tarp kurių apie ketvirtadalis kartu dirba daugiau nei 10 metų. Esame atviri naujovėms, todėl nuolat mokomės ir laviname įgūdžius, skirdami daug dėmesio darbuotojų kompetencijų kėlimui, nes viskas prasideda nuo MES! Kviečiame prisijungti ir kartu siekti ambicingų tikslų profesionalios spaudos srityje, pelnant Lietuvos ir Europos klientų pasitikėjimą!

Apsilankyk www.aurika.lt
See all ads of this company (9)
informacija apie UAB „AURIKA“
2407 €
Vid. atlyginimas bruto
(58% didesnis už LT vidurkį)
448
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1685 €
25% uždirba 1685-2123 €
25% uždirba 2123-2698 €
25% uždirba nuo 2698 €