Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Personalo nuomos valdymas"
More about company »

Pakuotoja - fasuotoja popietinėje pamainoje (Ž. Šančiai)

Nuo 360 Eur
Kaunas - UAB "Personalo nuomos valdymas"

Darbo pobūdis

LAIKINAM DARBUI IEŠKOME PAKUOTOJŲ - FASUOTOJŲ!

Darbas 2-3 mėn., yra galimybė prasitęsti terminą.
Darbo pobūdis: kosmetikos (kremų) pilstymas, pakavimas, fasavimas ir kiti pagalbiniai darbai.

Darbo vieta: Ž. Šančiai
Darbas viena pamaina: 12:30 - 21:00

Reikalavimai

Patirtis gamyboje
Galimybė dirbti lanksčiu darbo grafiku

Mes jums siūlome

361,00 EUR į rankas/mėn. (yra galimybė uždirbti daugiau)
Darbas I pamaina I-V

Atlyginimas

Nuo 360 Eur atskaičiavus mokesčius
Priklauso nuo rezultatų

Personalo nuoma – tai ne tik laikinasis įdarbinimas, tai Jūsų įmonės darbo efektyvumo didinimas. Mes specializuojamės logistikos, administravimo, gamybos sektoriuose.
Daugiau informacijos apie mus rasite: www.pnv.lt