UAB „Personalo nuomos valdymas“

PAKUOTOJAI Š. AIRIJOJE. ANGLŲ K. - NEREIKALINGA

1500-2000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Užsienis: Airija - UAB „Personalo nuomos valdymas“

Darbo pobūdis

Pelningam ir ilgalaikiam darbui Ieškome fabriko darbuotojų Š. Airijoje. Šiuo metu laisvų darbo vietų turime:

  • Salotų bei daržovių pakavimo fabrikas
Darbo pobūdis: pusgaminių pakavimas, rūšiavimas ir kt. nesudėtingi darbai prie linijos.
Dirbama viena pamaina, po 8 val./d.
Atlyginimas: £8.72/val.

  • Antrinių žaliavų perdirbimo fabrikas
Darbo pobūdis: dirbama prie konvejerio, kur rūšiuojamos plastiko, metalinių skardinių, popieriaus atliekos. Gali būti įsimaišę ir kitų atliekų, kurias reikia išimti iš konvejerio, kad vėliau atliekos galėtų būti perdirbamos.
Atlyginimas: £9.21/val.

  • Atlyginimas mokamas kartą į savaitę,
  • Apgyvendinimas suteikiamas kotedžo tipo namuose arba butuose,
  • Suteikiamos galimybės dirbti viršvalandžius.
  • Darbo vietoje - APMOKYMAI LIETUVIŲ KALBA!

Darbo kontraktas gaunamas dar esant Lietuvoje, taip pat pasirūpiname kelionės užsakymu, pasitikimu oro uoste, būsto rezervavimu bei reikalingais dokumentais!

Reikalavimai darbuotojui

Noras dirbti!

Siūlome

Apgyvendinimą;
Apmokymus lietuvių kalba;
Pagalbą oganizuojant kelionę bei pasitikimą oro uoste;
Pagalbą tvarkant reikiamus dokumentus.

Atlyginimas

1500-2000 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Įdarbinimo paslaugos Lietuvoje ir užsienyje