Job ad is not active
You cant candidate to it anymore

Pakuotojas (-a) logistikos sandėlyje

Darbo vieta

Darbo pobūdis

  • pakavimo darbai logistikos sandėliuose;
  • prekių skirstymas ir rūšiavimas;
  • produkcijos perpakavimas į skirtingas pakuotes.

Reikalavimai

  • fizinio darbo patirtis;
  • atidumas, greita orientacija;
  • darbštumas, atsakomybės jausmas;
  • gebėjimas dirbti komandoje;
  • aukšta motyvacija ir noras mokytis.

Privalumai:
  • nuosavas automobilis ir galimybė su juo vykti į Vokietiją.

Mes jums siūlome

  • nemokamą įdarbinimą;
  • nuolatinį ir ilgalaikį darbą Vokietijoje;
  • atostogas ir visas socialines garantijas Lietuvoje;
  • patrauklų darbo ir poilsio grafiką;
  • gerą ir laiku mokamą atlyginimą;
  • galimybę išvykti ir kartu dirbti su savo antrąja puse.

UAB "HEADEX"

Headex Group teikia laikinojo įdarbinimo ir rangos paslaugas Lietuvoje ir Vakarų Europoje.

Turite klausimų ar pageidaujate platesnės informacijos apie poziciją? – Susisiekite su mumis darbo dienomis tel. +370 5 2060892