Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Headex"
More about company »

Pakuotojas(-a) Olandijoje

Užsienis: Olandija - UAB "Headex"

Darbo pobūdis

Seniai svajoji apie užsienį? Nori įgyti tarptautinės patirties? Gaunamas atlyginis Lietuvoje Tavęs netenkina? Nori patobulinti anglų kalbos žinias ar išmokti kalbėti olandiškai?
Tada šis pasiūlymas būtent Tau! Prisijunk prie Pakuotojų komandos Olandijoje!
  • skirstyti ir rūšiuoti prekes;
  • perpakuoti produkciją į skirtingas pakuotes;
  • dirbti su fasavimo aparatu:
  • klijuoti etiketes;
  • atlikti krovos darbus.

Reikalavimai

  • turi panašaus arba fizinio darbo patirties;
  • esi atidus, greitai orientuojiesi;
  • esi darbštus ir atsakingas;
  • moki dirbti komandoje;
  • esi motyvuotas ir nori mokytis.

Mes jums siūlome

  • ilgalaikį darbą;
  • kokybiškas darbo ir apgyvendinimo sąlygas;
  • darbą su gerai pasaulyje žinomais klientais ir produkcija;
  • motyvuojantį atlyginimą;
  • visas socialines garantijas;
  • galimybę išvykti ir kartu dirbti su savo antrąja puse.

Headex Group teikia laikinojo įdarbinimo ir rangos paslaugas Lietuvoje ir Vakarų Europoje.

Turite klausimų ar pageidaujate platesnės informacijos apie poziciją? – Susisiekite su mumis darbo dienomis tel.