Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Mabrocona“

Pakuotojas (-a)

2600-2800 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Užsienis: Vokietija - UAB „Mabrocona“

Darbo pobūdis

Kartoninių dėžučių lankstymas, rūšiavimas, produkcijos pakavimas (Mars gamykloje Vokietijoje).
Komandiruočių trukmė 2,5 - 3 mėn.,
atostogos 2 sav. - 1 mėn. (derinama individualiai).

Reikalavimai darbuotojui

Produktyvumas, atsakingumas, kruopštumas, darbštumas, pastabumas, punktualumas.
Anglų kalbos mokėjimas - privalumas,
vairuotojo pažymėjimas - privalumas.

Apgyvendinimas darbdavio lėšomis(erdvus butas, kambaryje po 2 žmones), kelionės išlaidos, draudimas, transportas į/iš darbo - suteikiamas automobilis (iki darbo vietos 5 min kelio). Suteikiami darbo rūbai, spec.avalynė. Kelionė iš Lietuvos - darbdavio lėšomis.

Atlyginimas

2600-2800 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Priedai už gerai atliktą darbą

MABROCONA motto is in time with business. Although the Company is based in Lithuania, we are always there to serve our customers worldwide.

MABROCONA has a solid reputation and 20 years of experience in the maritime & offshore sectors. We are acting as:

Ship repair specialists;
Shipbuilders;
Human resource providers;
Technical managers;
Ship owners;