Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Disacos paslaugos“

PAKUOTOJAS (-A)

1400-2000 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Vokietija - UAB „Disacos paslaugos“

Darbo pobūdis

  • produkcijos pakavimas ir perpakavimas į skirtingas dėžutes;
  • dėžučių, padėkliukų lankstymas;
  • stendų dėliojimas pagal instrukcijas;
  • supakuotos produkcijos dėjimas ant paletės;
  • grąžinamų prekių skenavimas, patikra, perpakavimas;
  • darbas komandoje.

Reikalavimai

  • atidumas, greita orientacija;
  • gebėjimas dirbti komandoje;
  • užsienio kalbos žinios (privalumas)
  • B kategorija (privalumas)
  • panašaus darbo patirtis (privalumas)

Mes jums siūlome

  • motyvuojantį darbo užmokestį, didėjantį priklausomai nuo darbo rezultatų;
  • apgyvendinimą su visais patogumais;
  • kompensuojamą kelionę ir transportą Vokietijoje;
  • darbą komandiruotėje su neterminuota lietuviška darbo sutartimi;
  • lankstų darbo ir atostogų grafiką;
  • visas socialines garantijas.

Atlyginimas

1400-2000 €/mėn. į rankas
DU priklauso nuo darbo vietos ir produkcijos.

UAB ''Disacos paslaugos'' įsikūrusi Kaune ir Vilniuje, turinti filialą Vokietijoje.

Kurkite savo karjerą tarptautinėje įmonėje „Disacos paslaugos“
ir tapkite svarbia augančios kompanijos dalimi!