Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
AB „Pieno žvaigždės“

Pakuotojas

Nuo 1030 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - AB „Pieno žvaigždės“

Darbo pobūdis

Darbas gamyboje, pakavimo skyriuje: jogurtų ir kitų pieno produktų komplektavimas ant padėklų; padėklų išvežimas į sandėlį naudojantis rankiniu hidrauliniu kėlimo vežimėliu; pagalbinių medžiagų transportavimas į cechą ir kt.

Darbas po ~ 11,5 val., nėra naktinės pamainos, tik dieninis nuo 8.00 val. iki 20.00 val. slenkančiu darbo grafiku (3 arba 4 darbo dienos per savaitę), sekmadieniai visada laisvi.

Išsamesnė informacija tel.

Reikalavimai

  • Geri higienos įgūdžiai, atsakingas požiūris į maisto saugos reikalavimus;
  • Be žalingų įpročių;
  • Tvarkingumas, atsakingumas, atidumas, savarankiškumas, punktualumas.

Mes jums siūlome

  • Geras darbo sąlygas šiuolaikinėje, modernioje įmonėje;
  • Visą parą galiojantį draudimą nuo nelaimingų atsitikimų (darbo ir poilsio metu);
  • Tik darbuotojams taikomas nuolaidas mūsų gaminamai produkcijai.

Atlyginimas

Nuo 1030 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Lietuvos pieno pramonės lyderė, valdanti įmones "Kauno pienas", Mažeikių pieninę, Pasvalio sūrinę ir "Panevėžio pienas".
informacija apie AB „Pieno žvaigždės“
2374 €
Vid. atlyginimas bruto
(56% didesnis už LT vidurkį)
218
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1240 €
25% uždirba 1240-1660 €
25% uždirba 1660-2718 €
25% uždirba nuo 2718 €