Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
AB „Pieno žvaigždės“

Pakuotojas - operatorius

Nuo 850 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - AB „Pieno žvaigždės“

Darbo pobūdis

Darbas prie varškės fasavimo linijos. Linijos aptarnavimas, pakavimo įrenginio valdymas ir priežiūra, sūrių svėrimas ir kt.

Apmokymai darbo vietoje.

Darbas slenkančiu darbo grafiku po 12 val. nuo 7:00 iki 19:30 val. (be naktinių)

Reikalavimai

  • Vidurinis išsilavinimas;
  • Atsakingas požiūris į maisto saugos reikalavimus ir geri higienos įgūdžiai.

Mes jums siūlome

  • Geras darbo sąlygas šiuolaikinėje, modernioje įmonėje.
  • Apmokymus darbo vietoje tinkamam pareigų vykdymui.
  • Tik darbuotojams taikomas įmonės nuolaidas mūsų gaminamai produkcijai.
  • Visą parą galiojantį draudimą nuo nelaimingų atsitikimų (darbo ir poilsio metu).

Atlyginimas

Nuo 850 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Lietuvos pieno pramonės lyderė, valdanti įmones "Kauno pienas", Mažeikių pieninę, Pasvalio sūrinę ir "Panevėžio pienas".
informacija apie AB „Pieno žvaigždės“
2211 €
Vid. atlyginimas bruto
(45% didesnis už LT vidurkį)
221
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1280 €
25% uždirba 1280-1650 €
25% uždirba 1650-2401 €
25% uždirba nuo 2401 €