Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Transporto vystymo grupė“

Palečių ir skolų administravimo vadybininkė (as)

700-1000 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Transporto vystymo grupė“

Darbo pobūdis

Palečių ir skolų administravimas/apskaita
Bendravimas su klientais ir užsienio partneriais;
Pagalba ekspedicijos/transporto vadybininkams;
Reikalingų tarptautinių pervežimų dokumentų administravimas;
Kasdienis darbas su transporto valdymo sistema;
Ataskaitų ruošimas;

Reikalavimai

Iniciatyvumas, greita orientacija ir kruopštumas;
Geros anglų kalbos žinios;
Kompiuterinis raštingumas;
Didelis darbo tempas;
Vokiečių / Rusų kalbos būtų didelis privalumas;

Mes jums siūlome

Geras darbo sąlygas ir draugišką kolektyvą;
Motyvuojantį atlyginimą;
Galimybę tobulėti, karjeros galimybes;
Dinamišką, įdomų ir atsakingą darbą;
Profesinius iššūkius ir saviraiškos galimybes;

Atlyginimas

700-1000 €/mėn. į rankas

Sėkmingai dirbančiai, vienai iš 15 didžiausių Lietuvos transporto įmonių- UAB „Transporto vystymo grupė“ užsiimančiai tarptautiniais krovinių gabenimais, gerai apmokamam darbui reikalingas vadybininkas - ekspeditorius.
informacija apie UAB „Transporto vystymo grupė“
1389 €
Vid. atlyginimas bruto
618
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1146 €
25% uždirba 1146-1273 €
25% uždirba 1273-1512 €
25% uždirba nuo 1512 €