Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB BALTO print

Palečių pakuotojas - spaustuvėje Vilniuje

875-965 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB BALTO print

Darbo pobūdis

Spaustuvė UAB ,,BALTO print'' ieško darbuotojų prie pagalbinių darbų draugiškame kolektyve!

Šioje pozicijoje Jūs būtumėte atsakingas už:
  • Kokybišką ir kruopštų palečių su knygomis pakavimą, kad knygos būtų saugiai transportuojamos ir klientą pasiektų nepažeistos;
  • Užkrautų palečių privežimą prie pakavimo įrangos ir nuvežimą nuo jos elektriniu paletiniu keltuvu (lifteriu);
  • Palečių, pakrautų knygomis, pakavimą su tam skirta elektrine įranga, kuri suka paletę ir vynioja į plėvelę;
  • Tinkamą pakavimo priemonių panaudojimą saugiam knygų transportavimui: kartoninių kampų, kartono lakštų, suveržėjų - suveržimas atliekamas taip pat elektriniu įrenginiu;
  • Tvarkos ir švaros palaikymą savo darbo vietoje;

Darbas slenkančiu pamaininiu grafiku po 12 valandų:
3 darbo dienos (7-19 val.), 3 poilsio dienos, 3 darbo, 3 poilsio.
(įskaitant ir savaitgalius).

Darbuotojas yra pilnai apmokomas, paruošiamas savarankiškam darbui.

Pagalbinis darbas su perspektyva vėliau pradėti dirbti knygų gamybos procesų operatoriaus ar jo padėjėjo pozicijoje.

Reikalavimai

  • Fizinė ištvermė;
  • Kruopštumas;
  • Atsakomybė laiku ir kokybiškai atlikti paskirtas užduotis;
  • Motyvacija bei noras dirbti;
  • Galimybė dirbti pamainomis po 12 valandų slenkančiu grafiku (įskaitant ir savaitgalius);
  • Savarankiškumas;

Mes jums siūlome

  • Visuomet laiku mokamą atlyginimą;
  • Visas socialines garantijas;
  • Karjeros galimybes - mes išklausome darbuotojo lūkesčius ir atsižvelgiant į rezultatus suteikiame galimybę augti pareigose;
  • Draugišką kolektyvą;
  • Darbą knygų spaustuvėje Šnipiškių rajone - Vilniaus miesto centre!
  • Mes ypač vertinsime Jūsų motyvaciją bei norą dirbti, o su darbo specifika supažindinsime ir Jus apmokysime!

Atlyginimas

875-965 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB ,,BALTO print'' - tai viena sėkmingiausiai dirbančių spaustuvių Lietuvos bei užsienio rinkose, nuolat investuojanti ir kurianti inovatyvius projektus, yra nuolatinė knygos meno konkursų laureatė. Dirbame su garsiausiomis Skandinavijos media agentūromis ir leidyklomis.
Produkcijos kokybė - aukščiausia, komanda - patyrę profesionalai.

Spaustuvė ,,BALTO print'' — tai vieta, kur gimsta gražiausios knygos!

Norite prisijungti prie mūsų komandos?
Atsiųskite mums savo CV ir su jumis susisieksime!
informacija apie UAB BALTO print
1604 €
Vid. atlyginimas bruto
(15% didesnis už LT vidurkį)
246
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 997 €
25% uždirba 997-1389 €
25% uždirba 1389-1890 €
25% uždirba nuo 1890 €