Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Personalas"
More about company »

Palečių taisytojai (os)

Užsienis: Vokietija - UAB "Personalas"

Darbo pobūdis

Senų palečių taisymas;
Naujų palečių kalimas;
Medinių dėžių kalimas;
Medinių detalių gaminimas;
Palečių rūšiavimas.

Darbo vietos įvairuose mūsų projektuose Vokietijoje

Reikalavimai

Būtina 1-2 metų darbo patirtis taisant paletes, kalant dėžes;
Būtina mokėti susikalbėti Rusų, Anglų arba Vokiečių kalbomis;
Atsakingumas;
Darbštumas.

Mes jums siūlome

Darbą pilnu etatu + galimi viršvalandžiai;
Visas socialines garantijas;
Darbo pradžia - kuo skubiau;
Suteikiame apgyvendinimą už papildomą mokestį;
Atlyginimas nuo 1800-2200 eur ir daugiau, (priklausomai nuo padarytos produkcijos vienetų).

Atlyginimas

Priklauso nuo rezultatų

UAB "Personalas" – personalo atrankos įmonė, teikianti žmogiškųjų išteklių valdymo paslaugas ne tik Lietuvoje, bet ir Europos sąjungos šalyse.

Pagrindinis įmonės tikslas – profesionaliai ir sparčiai atrinkti reikiamą darbuotoją mūsų klientams.
O darbuotojams norime pasiūlyti tinkamiausią darbą pagal jų įgytą kvalifikaciją. Suteikiame galimybę rinktis tarp trumpalaikių bei ilgalaikių darbo projektų. Siūlome įvairių specialybių darbus, suteikiame visas socialines garantijas, kad kiekvienas darbuotojas jaustųsi saugus ir užtikrintas, dirbdamas mūsų įmonėje.
Nuolat didiname darbuotojų skaičių turimuose projektuose, tad siūlome išbandyti visiems mūsų naujus darbo pasiūlymus.

Daugiau informacijos:
Tel.: 8 (315) , www.uabpersonalas.lt
Facebook paskyra - UAB PERSONALAS.