Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Ajeras“

Pamainos/įrengimų meistras Jonavoje (800-1100 "į rankas")

800-1200 €/mėn. Į rankas
Jonava - UAB „Ajeras“

Darbo pobūdis

Didėjant gamybos apimtims kviečiame prie mūsų prisijungti techninį darbą mėgstančius darbuotojus. Meistras atsako už įrengimų veikimą bei gaminamos produkcijos kokybę – nustato ir kontroliuoja gamybos procesų parametrus, tikrina produkcijos kokybę, fiksuoja nurodytus duomenis. Didesnę kvalifikaciją turintys atlieka įrangos priežiūros, remonto bei modernizavimo darbus.

Reikalavimai

Pageidautina, kad turėtumėte techninį išsilavinimas arba patirties, arba mėgtumėte darbą su technika ir įrengimais.
Padėtų supratimas apie mechaniką, hidrauliką, pneumatiką.
Laukiame gyvenimiškos bei darbo patirties turinčių darbuotojų.
Taip pat kviečiame ir jaunus, techniškai išsilavinusius, neturinčius didelės darbo patirties - apmokysime.

Mes jums siūlome

Įdomų, dinamišką darbą. Norintiems/galintiems dirbti pamainomis siūlome pamainos meistro pareigas, norintiems dirbti darbo dienomis - siūlome serviso meistro pareigas. Neturintiems darbo patirties galime pasiūlyti pameistrio ar mokinio darbo vietą.
Telefonai pasiteiravimui , technikos vadovas Aurimas.

Atlyginimas

800-1200 €/mėn. į rankas

„Plasteksus“ grupė yra viena didžiausių plastikinės (PET, PP, PE) pakuotės projektuotojų ir gamintojų Baltijos šalyse, gamina platų standžių ir lanksčių plastiko pakuočių asortimentą maisto, gėrimų, asmens higienos, buitinės chemijos bei chemijos pramonei. Taip pat padeda ir konsultuoja pakuotės dizaino kūrimo, projektavimo, techninių parametrų parinkimo etapuose.
UAB "Ajeras" yra viena iš "Plasteksus" grupės įmonių, kuri gamina butelius ir bakelius iš PE bei PP.
informacija apie UAB „Ajeras“
1102 €
Vid. atlyginimas bruto
52
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1004 €
25% uždirba 1004-1105 €
25% uždirba 1105-1220 €
25% uždirba nuo 1220 €