Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Advantus“

Pamainos kokybės vadovas

Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
Panevėžys - UAB „Advantus“

Darbo pobūdis:

Keičiantis pamainoms - darbų perdavimas/priėmimas;
Pamainai nustatytų gamybos planų vykdymas ir darbų paskirstymas;
Gamybinės linijos švaros rodiklių užtikrinimas;
Planinis gamybos rodiklių tikrinimas;
Nustatytų kokybės normų užtikrinimas;
Su Lean diegimu susijusių darbų vykdymas;
Dokumentų ir ataskaitų pildymas,
Darbo grafikas slenkantis, po 11 val., yra naktinės pamainos.

Reikalavimai:

Motyvacija priimti kasdienius iššūkius;
Orientacija į tikslą ir atkaklumas siekiant rezultatų;
Kompiuterinis raštingumas;
Puikūs bendravimo ir darbo komandoje įgūdžiai;
Procesų koordinavimo, vadovavimo komandai patirtis gamyboje - privalumas.

Mes siūlome:

Dirbti, mokytis ir augti profesionalų komandoje;
Vertingą patirtį diegiant Lean ir dirbant su standartų įvedimu;
Papildomą sveikatos draudimą bei kitas įmonėje taikomas naudas;
Kas mėnesį ir kas ketvirtį mokamus priedus, priklausančius nuo komandos darbo rezultatų.

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. į rankas
Papildomai prisideda priedai už naktines valandas ir premijos, mokamos kas mėnesį ir kas ketvirtį, priklausomai nuo komandos darbo rezultatų.

ADVANTUS yra personalo paslaugų verslui įmonė. Advantus įmonių grupė veikia Baltijos šalyse: Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.

Grupės pavadinimas ADVANTUS yra kilęs iš anglų kalbos žodžio “Advantage” - pranašumas. Mūsų misija - būti tiltu, operatyviai sujungiančiu darbdavius ir dirbti norinčius žmones.

ADVANTUS teikiamos paslaugos yra šios:
  • Laikinasis įdarbinimas (personalo darbo nuoma);
  • Įvairių pareigybių darbuotojų paieška ir atranka;
  • Darbuotojų testavimo ir vertinimo paslaugos;
  • Karjeros pasikeitimo (outplacement) konsultacijos.