Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
VMG grupė

Pamainos meistras (-ė) darbui Naujojoje Akmenėje

Nuo 900 €/mėn. Į rankas
Naujoji Akmenė - VMG grupė

Darbo pobūdis

  • Sklandus pamainos darbo organizavimas ir planavimas;
  • Gamybos planų įgyvendinimas;
  • Pamainos darbo planų sudarymas bei jų vykdymo kontrolė;
  • Gaminamos produkcijos kokybės užtikrinimas;
  • Gamybos rezultatų analizė, ataskaitų teikimas;
  • Darbas pamainomis.

Reikalavimai

  • Gamybos procesų išmanymas, planavimo ir darbų organizavimo patirtis;
  • Gebėjimas valdyti pamainos darbuotojų komandą;
  • Vadovaujančio darbo patirtis gamybinėje įmonėje;
  • Gebėjimas efektyviai spręsti problemas, puikūs bendravimo bei komandinio darbo įgūdžiai;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai.
Privalumas:
  • Išsilavinimas inžinerinėje, gamybos ar panašioje srityje.

Mes jums siūlome

Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų;
Papildomą sveikatos draudimą;
Atsakingą ir skatinantį tobulėti darbą;
Karjeros galimybes perspektyvioje kompanijoje.

Atlyginimas

Nuo 900 €/mėn. į rankas
VMG grupė

VMG grupė

"Klaipėdos mediena" - didžiausia UAB "Vakarų medienos grupė" įmonė Lietuvoje, gaminanti medienos drožlių plokštę (MDP), apdailintą medienos drožlių plokštę (AMDP) bei korpusinius baldus iš AMDP.