Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Camira Fabrics“

Pamainos meistras (-ė)

1200-1400 €/mėn. Į rankas
Raseiniai, Jurbarkas, Kelmė - UAB „Camira Fabrics“
Jei nori save realizuoti, ir nori, jog tavo mintys, idėjos butų išgirstos, o noras išmokti kažko naujo skatinamas - junkis prie Camira Fabrics kolektyvo, kur kiekvienas yra svarbus, kur kartu mokomės, augame, diegiame Lean įrankius ir tobuliname kokybės sistemą!

Tavo atsakomybės

  • Pagal sudarytą darbų planą organizuoti pamainos darbą, siūlyti pakeitimus.
  • Konsultuoti darbuotojus su darbu susijusiais klausimais.
  • Pildyti darbuotojų darbo laiko apskaitos žiniaraštį.
  • Užtikrinti naujų pamainos darbuotojų įvedimą į darbą, reikalingus apmokymus darbui atlikti.
  • Kelti trumpalaikius ir ilgalaikius tikslus darbuotojams, vesti veiklos vertinimo pokalbius.
  • Tikrinti gaminamos produkcijos kokybę.
  • Užtikrinti tinkamą įrengimų eksploataciją.
  • Užtikrinti kokybišką gamybinių užduočių vykdymą pagal patvirtintus reikalavimus bei technologinius nurodymus.
  • Esant produkcijos kokybės nukrypimams nuo normatyvų, operatyviai priimti sprendimą priežastims pašalinti bei informuoti padalinio vadovą.
  • Užtikrinti teisingą pamainos pagamintos produkcijos apskaitą bei kitą vedamą dokumentaciją.
  • Kiti vadovo pavesti darbai.

Reikalavimai

  • Kompiuterinis raštingumas, gebėjimas naudotis Microsoft programomis, ypatingai Excel.
  • Gebėjimas dirbti komandoje ir savarankiškai.
  • Vidinė motyvacija atlikti paskirtus darbus tinkamai ir laiku.
  • Noras mokytis ir tobulėti.
  • Gebėjimas vadovauti, susikalbėti su savo komanda.
  • Didelis privalumas panašaus pobūdžio darbo patirtis.

Mes tau siūlome

  • Visus reikalingus mokymus ir priemones darbui atlikti.
  • Tobulėjimo ir saviraiškos galimybes.
  • Visus darbui reikalingus rūbus bei avalynę.
  • Nemokamus vaisius ir kitas vaišes.
  • Nelaimingų atsitikimų darbe, pakeliui iš/į darbą draudimą.
  • Atostogas vasaros metu ir tarp žiemos švenčių.
  • Darbą pamainomis, kai vieną savaitę dirbama iš ryto (6:00-14:30 val.), kitą savaitę po pietų (14:30-23:00 val.).

Įmonė siūlo

Biuras

Nemokami užkandžiai Dušas

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas

Atlyginimas

1200-1400 €/mėn. į rankas
Darbo užmokestis reguliariai peržiūrimas ir keliamas bent kartą per metus.

UAB „Camira Fabrics“ - anglų kapitalo tekstilės įmonė, Lietuvoje (Ariogaloje, Žemaičių g. 47) įsikūrusi 2006 m. ir sėkmingai dirbanti audimo, verpalų gamybos, sukirpimo, siuvimo, baldų apmušimo bei pavyzdėlių gamybos srityse. Motininė įmonė Camira Fabrics Ltd - viena iš pasaulinės rinkos lyderių, parduodanti biuro baldams bei transportui savo gaminamus audinius tokiems klientams kaip Londono metro, Microsoft ar Google. Įmonėje Ariogaloje dirba apie 170 darbuotojų, o šiuo metu prie komandos kviečiame prisijungti dar vieną narį, kurio prisidėjimas bus reikšmingas siekiant užsibrėžtų tikslų bei puoselėjant bendrą įmonės viziją.
informacija apie UAB „Camira Fabrics“
1640 €
Vid. atlyginimas bruto
(8% didesnis už LT vidurkį)
176
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1244 €
25% uždirba 1244-1350 €
25% uždirba 1350-1705 €
25% uždirba nuo 1705 €