Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "VIGIDAS PACK"
More about company »

Operatorius/staklininkas

600–800 Eur
Šiauliai, Kelmė, Radviliškis - UAB "VIGIDAS PACK"

Darbo pobūdis

Darbas prie medinių padėklų automatinės kalimo linijos,
linijos priežiūra ir tvarkymas, darbuotojų apmokymas ir jų priežiūra prie linijos, darbas komandoje.
Savalaikis darbo užduočių vykdymas, pagal gamybos planus;
Darbų atlikimo paskirstymas, priežiūra, tvarkos ir kokybės kontrolė;
Darbas pamainomis slenkančiu grafiku.

Reikalavimai

Geri vadovavimo ir organizaciniai įgūdžiai;
Darbo patirtis gamybos įmonėje (medienos pramonėje būtų privalumas);
Savarankiškumas, atsakingumas, kruopštumas, iniciatyvumas.

Mes jums siūlome

Galimybę tobulinti savo žinias ir įgūdžius modernioje, technologiškai pažangioje įmonėje;
Visas socialines garantijas;
Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų darbe ir kelionėje į/iš darbo.
Apmokama kelionė į darbą gyvenantiems Kelmės, Radviliškio mieste.

Atlyginimas

600–800 Eur atskaičius mokesčius
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

UAB VIGIDAS PACK, tel.
Informacija apie UAB "VIGIDAS PACK"
929 €
Vid. atlyginimas bruto
(4% didesnis už LT vidurkį)
58
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 637 €
25% uždirba 637-769 €
25% uždirba 769-945 €
25% uždirba nuo 945 €
Vadovas: Paulius Damašas