Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Lietuvos kepėjas“
More about company »

Pamainos meistras

Kaunas - UAB „Lietuvos kepėjas“

Darbo pobūdis

Gamybos darbo organizavimas;
Pavaldžių darbuotojų darbo kontrolė, veiklos valdymas;
Darbuotojų apmokymų darbo vietoje organizavimas;
Tinkamas įrengimų ir įrenginių eksploatacijos užtikrinimas;
Savalaikis gamybos plano vykdymas ir kontrolė;
Gamybos duomenų rinkimas ir suvedimas į apskaitos programas;
Kokybės kontrolė darbo vietoje;
Gamybos rezultatų analizė ir naujų pasiūlymų susijusiu su veiklos gerinimu teikimas.

Reikalavimai

Patirtis gamyboje (maito pramonėje/kokybėje), privalumas;
Atsakingas požiūris į darbą, iniciatyvumas ir noras siekti daugiau;
Atidumas ir kruopštumas atliekant užduotis;
Geras loginis ir analitinis mąstymas;
RVAST programos suvokimas;
Anglų ir rusų kalbos žinios, privalumas.

Mes jums siūlome

Įdomų bei dinamišką darbą;
Galimybę tobulėti ir realizuoti savo idėjas darbo srityje;
Visas socialines garantijas;
Laiku mokamą darbo užmokestį;
Jūsų kvalifikaciją atitinkantį atlyginimą;

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

tai šviežių ir šaldytų duonos bei pyrago gaminių tiekėjas, modernią, pačius aukščiausius standartus atitinkančią, bemaž 100 naujų darbo vietų sukurusią gamyklą įkūręs Lietuvos širdyje – Kaune. Tačiau toks apibūdinimas, kad ir tikslus, būtų tikrai per siauras, norint aprašyti projektą, apimantį gerokai daugiau nei tik gamybą.
Informacija apie UAB „Lietuvos kepėjas“
1492 €
Vid. atlyginimas bruto
(67% didesnis už LT vidurkį)
123
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1102 €
25% uždirba 1102-1319 €
25% uždirba 1319-1765 €
25% uždirba nuo 1765 €
Vadovas: Laurynas Žižys