Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client

Pamainos meistras

Nuo 900 €/mėn. Į rankas

Darbo aprašymas:

Įmonė užsiimanti žuvies produktų perdirbimu, naujai atidarytoje modernioje gamykloje kviečia prisijungti pamainos meistrą. Darbas prie produkcijos linijų, darbai gamyboje: žuvies produktų dorojimas, filetavimas, šaldymas, fasavimas ir pakavimas. Darbas ceche slenkančiu grafiku, pamainomis.

  • Operatyvus darbų paskirstymas / koordinavimas pamainos darbuotojams;
  • Gamybinių planų vykdymas ir kontrolė;
  • Gamybinių problemų sprendimas;
  • Gaminių kokybės kontrolė ir užtikrinimas;
  • Gamybos proceso efektyvumo didinimas, pasiūlymų teikimas.

Reikalavimai:

  • Būtina panašaus darbo patirtis gamyboje;
  • Vadovavimo kolektyvui patirtis;
  • Analitinis mąstymas, orientacija į nuolatinį veiklos tobulinimą ir rezultatų gerinimą;
  • Geri bendravimo įgūdžiai, atsakingumas, savarankiškumas.

Mes Jums siūlome:

  • Įdomų ir atsakingą darbą nuolat augančioje kompanijoje;
  • Nuo darbo rezultatų priklausantį ir motyvuojantį darbo užmokestį, socialines garantijas, karjeros perspektyvas, apmokymus darbo vietoje;
  • Maitinimą darbo metu.

Atlyginimas

Nuo 900 €/mėn. į rankas
CVB client

Įmonė užsiimanti žuvies produktų perdirbimu, naujai atidarytoje modernioje gamykloje kviečia prisijungti pamainos meistrą.