Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
AB „Kauno grūdai“

PAMAINOS TECHNIKAS (-Ė) (Darbo vieta - ALYTAUS m.)

1000-1200 €/mėn. Į rankas
Alytus, Marijampolė, Druskininkai - AB „Kauno grūdai“

Darbo pobūdis

Operatyvus gamybinių įrenginių gedimų šalinimas ir remontas;
Katilinės priežiūra;
Įrengimų mechaninės ir automatinės dalies profilaktinės priežiūros darbai;
Pastato inžinerinių sistemų priežiūra ir remontas;
Darbas keturiomis pamainomis slenkančiu grafiku 2 dienos, 2 naktys ir 4 paros laisvos (24/7)

Reikalavimai

Turite aukštesnįjį arba aukštąjį išsilavinimą elektros, mechanikos, technikos, inžinerijos srityse;
Turite panašaus darbo patirties gamybinėje įmonėje;
Elektriko kvalifikacijos pažymėjimas - privalumas;
Gebėjimas dirbti komandoje;
Savarankiškumas, kruopštumas, atsakingumas.

Mes Jums siūlome

Konkurencingą ir motyvuojančią darbo užmokesčio bei papildomų priedų sistemą;
Profesinio bei asmeninio tobulėjimo galimybes, karjeros perspektyvas;
Galimybę pritaikyti patirtį ir realizuoti idėjas vienoje didžiausių gamybinių įmonių Lietuvoje;
Dinamišką darbą draugiškame ir profesionaliame kolektyve.

Atlyginimas

1000-1200 €/mėn. į rankas
Už darbo rezultatus prie atlyginimo galimi priedai iki 25 proc.

AB “Kauno Grūdai” – viena didžiausių žemės ūkio produktų perdirbimu užsiimančių bendrovių Lietuvoje. Įmonės veikla sudaro „nuo lauko iki stalo“ gamybos grandinę, kuri apima grūdų supirkimą ir jų perdirbimą, miltų bei greitai paruošiamų produktų, kombinuotųjų pašarų gamybą, prekybą žaliavomis ir kitas paslaugas. AB „Kauno Grūdai“ priklauso įmonių grupei „KG Group“, kurią taip pat sudaro AB „Vilniaus paukštynas“ ir AB „Kaišiadorių paukštynas“ bei kitos Lietuvoje ir užsienyje veikiančios dukterinės įmonės. Iš viso įmonių grupėje dirba 3700 darbuotojų. Daugiau apie mus: kauno-grudai.lt/.
informacija apie AB „Kauno grūdai“
1895 €
Vid. atlyginimas bruto
(24% didesnis už LT vidurkį)
947
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1278 €
25% uždirba 1278-1533 €
25% uždirba 1533-2158 €
25% uždirba nuo 2158 €