SAERTEX Baltics UAB

Pamainos vadovas (-ė)

1700-2800 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kuršėnai, Šiauliai, Kelmė - SAERTEX Baltics UAB

Darbo pobūdis

Gamybos darbo organizavimas, darbų paskirstymas, koordinavimas ir priežiūra;
Produkcijos kokybės užtikrinimas;
Gamybinių įrengimų remontas savo kompetencijos ribose;
Pavaldžių darbuotojų instruktavimas darbų saugos ir sveikatos klausimais;
Darbuotojų mokymas darbo vietoje;
Pagalba vadovybei ieškant geriausių sprendimų įmonės veiklos vykdymui, plėtrai;
Darbas pamainomis slenkančiu darbo grafiku (po 12 val., 4 dirbamos, 4 laisvos).
Darbo vieta Kuršėnuose.

Reikalavimai darbuotojui

Darbo patirtis gamybinėje įmonėje (būtina);
Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas;
Geri darbo su žmonėmis, organizavimo ir planavimo įgūdžiai, analitins mąstymas;
Geri darbo kompiuteriu, darbo Office programomis įgūdžiai;
Vairuotojo pažymėjimas.
Privalumai:
Pamainos vadovo (-ės) patirtis;
Darbo Profit - Web (Alga HR) programa.

Mes Jums siūlome

Sveikatingumas

Sveikatos draudimas

Biuras

Dušas
Galimybę realizuoti savo žinias ir sugebėjimus bei ugdyti profesines, asmenines kompetencijas;
Darbą stabilioje užsienio kapitalo įmonėje, priklausančioje įmonių grupei, dirbančiai 10 pasaulio šalių;
Draugišką kolektyvą;
Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų 24/7;
Sveikatos draudimą;
Papildomus priedus už išdirbtą laiką įmonėje.

Atlyginimas

1700-2800 €/mėn. neatskaičius mokesčių

SAERTEX Baltics UAB – vokiško kapitalo pramoninės tekstilės gamintoja. Nuolatinis tobulėjimas, kokybė ir lankstumas lėmė veiklos išplėtimą į įvairius segmentus: gaminama produkcija vėjo jėgainių, transporto, statybos, laisvalaikio ir komercinių laivų pramonei.
informacija apie SAERTEX Baltics UAB
2049 €
Vid. atlyginimas bruto
(34% didesnis už LT vidurkį)
129
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1488 €
25% uždirba 1488-1723 €
25% uždirba 1723-2142 €
25% uždirba nuo 2142 €