DARBO RINKOS LYDERIS 2023
I vieta pramonės / gamybos kategorijoje
„Teltonikos“ įmonių grupė

PAMAINOS VADOVAS (-Ė) MOLĖTUOSE

2350-2680 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Molėtai, Utena, Pabradė - „Teltonikos“ įmonių grupė

Darbo pobūdis

  • Resursų planavimas, gamybos efektyvumo didinimas ir procesų tobulinimas;
  • Atsakomybių pavaldiems darbuotojams delegavimas ir kontrolė;
  • Pamainos tikslų įgyvendinimas, rezultatų analizė, ataskaitų teikimas;
  • Darbuotojų atlikto darbo kokybės ir našumo vertinimas;
  • Darbų saugos užtikrinimas vykdant gamybos darbus.

Reikalavimai darbuotojui

Jei domiesi technologijomis, trokšti turėti savo komandą, esi iniciatyvi ir motyvuota asmenybė- tai Tavo šansas. Tikimės, jog:

  • Turi aukštąjį arba aukštesnįjį išsilavinimą elektronikos, mechanikos, telekomunikacijų arba radioelektroninės aparatūros srityse arba sukaupei reikšmingą patirtį šioje srityje;
  • Moki anglų kalbą (B1-B2 lygiu);
  • Turi geri įgūdžius dirbant MS Excel programa;
  • Gebi suburti komandą, deleguoti užduotis, palaikyti gerą emocinį klimatą;
  • Gebi įžvelgti darbo organizavimo trūkumus ir juos pašalinti;
  • Patirtį gamybinėje įmonėje laikysime privalumu.

Mes siūlome

  • Papildomą sveikatos draudimą;
  • 50 eur priedą kompensuojant kurą ARBA vežame mūsų transportu iš Molėtų į darbą Vilniuje ir atgal (iki rugsėjo mėnesio apmokymai vyksta Vilniuje);
  • Darbą pamainomis 6:30-15:00val., 15:00-23:30val., 23:30-6:30 val.;
  • Dvigubai apmokamas naktines valandas (22:00-6:00).
  • Sočius užkandžius du kartus per savaitę;
  • Integraciją į darbo procesą naujai prisijungusiems nariams;
  • Laisvą apmokamą dieną gimtadienio proga;
  • Įmonės šventes, sporto renginius;
  • Lojalumo bei rekomendavimo premijas;
  • Galimybę gauti psichologinę pagalbą;
  • Įtraukiančią kultūrą, pagrįstą pagarba kitiems, kūrybiškų sprendimų laisve, neformaliu bendravimu bei pagrindinėmis mūsų vertybėmis - sąžiningumu, pasitikėjimu ir pagalba kitiems;
  • Mokymus iš savo srities profesionalų, nuolatinį grįžtamąjį ryšį iš vadovo ir komandos;
  • Dideles saviraiškos galimybes įgyvendinti idėjas, optimizuojančias kasdienį darbą, šiuolaikišką požiūrį į darbą.

Atlyginimas

2350-2680 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Bazinio (tarifinio) darbo užmokesčio rėžiai 14 Eur/val. – 16 Eur/val. (~2350 Eur- 2680 Eur) prieš mokesčius, priklausomai nuo patirties ir kompetencijos*.

  • Darbo sutartyje nurodomas ir nustatomas valandinis tarifinis darbo užmokestis prieš mokesčius.

Esame „Teltonikos“ įmonių grupė, vienijanti daugiau kaip 2300 darbuotojų komandą visame pasaulyje. Kuriame išskirtinius, saugius bei patikimus daiktų interneto sprendimus, kuriuos eksportuojame į daugiau nei 150 šalių, o savo biurus turime daugiau nei 20 valstybių visuose pasaulio kontinentuose. Siekiame tapti pasauliniu lyderiu kuriančiu ir gaminančiu unikalius daiktų interneto sprendimus, kurie padėtų žmonėms.

Visoje įmonių grupėje puoselėjame tarpusavio pasitikėjimo ir pagarbos kultūrą bei užtikriname geriausias sąlygas darbuotojams tobulėti ir augti. Esame atviri, pasirengę sudaryti sąlygas kūrybiškiems, žingeidiems savo srities profesionalams, norintiems prisidėti prie aukštųjų technologijų įmonių vystymo.

Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos!
informacija apie „Teltonikos“ įmonių grupė
7301 €
Vid. atlyginimas bruto
(4.5X higher than LT average)
98
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 4452 €
25% uždirba 4452-6360 €
25% uždirba 6360-7950 €
25% uždirba nuo 7950 €