Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Putokšnis“
More about company »

Pamainos vadovas (-ė)

Šiauliai - UAB „Putokšnis“

Darbo pobūdis

Sklandaus gamybos cecho pamainos darbo organizavimas ir planavimas.
Užduočių paskirstymas darbuotojams ir jų vykdymo kontrolė.
Žaliavų ir eksloatacinių medžiagų sunaudojimo kontrolė.
Gamybos planų vykdymas, produkcijos kokybės ir darbo našumo užtikrinimas.
Įrengimų priežiūros ir aptarnavimo kontrolė.

Reikalavimai

Patirtis gamyboje.
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai.
Atsakingumas, organizuotumas, greita orientacija.

Mes jums siūlome

Profesinio tobulėjimo galimybes.
Visas socialines garantijas.
Puikias darbo sąlygas bei draugišką kolektyvą.
Konkurencingą nuo darbo rezultatų priklausantį atlyginimą.

Tai viena pirmaujančių plastikinių pakuočių iš polietilentereftalato (PET) ir PET ruošinių gamintoja Baltijos šalyse, sėkmingai eksportuojanti savo produkciją į Vakarų, Centrinės ir Rytų Europos bei NVS šalis. Į profesionalią komandą kviečiame prisijungti pamainos vadovą
Informacija apie UAB „Putokšnis“
1622 €
Vid. atlyginimas bruto
(81% didesnis už LT vidurkį)
145
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 952 €
25% uždirba 952-1147 €
25% uždirba 1147-1651 €
25% uždirba nuo 1651 €
Vadovas: Dovydas Stulpinas