Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Putokšnis“

Pamainos vadovas (-ė)

1950-2300 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Šiauliai - UAB „Putokšnis“

Darbo pobūdis

Esame viena lyderiaujančių PET ruošinių ir PET butelių gamintojų Baltijos šalyse, sėkmingai eksportuojanti savo produkciją į Vakarų, Centrinės ir Rytų Europos šalis bei Skandinaviją. Šiuo metu ieškome motyvuoto ir atsakingo pamainos vadovo (-ės), gebančio deleguoti darbus, vadovauti komandai bei turinčio patirties ir suprantančio gamybos procesus.

  • Sklandaus gamybos cecho pamainos darbo organizavimas ir planavimas.
  • Užduočių paskirstymas darbuotojams ir jų vykdymo kontrolė.
  • Žaliavų ir eksploatacinių medžiagų sunaudojimo kontrolė.
  • Gamybos planų vykdymas, produkcijos kokybės ir darbo našumo užtikrinimas.
  • Įrengimų priežiūros ir aptarnavimo kontrolė.

Reikalavimai darbuotojui

  • Patirtis gamybos srityje.
  • Vadovavimo komandai patirtis.
  • Orientacija į tikslą ir rezultatą.
  • Gebėjimas priimti savarankiškus sprendimus.
  • Puikūs organizaciniai, bendravimo įgūdžiai.
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai.
  • Atsakingumas, iniciatyvumas, greita orientacija.

Privalumas - LEAN vadybos patirtis.

  • Atsakingą ir įdomų darbą šiuolaikiškoje ir pozityviai besikeičiančioje gamybos įmonėje.
  • Iššūkius ir asmeninio tobulėjimo galimybes.
  • Horizontalios ir vertikalios karjeros galimybes.
  • Prisidėti prie organizacijos vystymo ir įgyvendinti savo idėjas!

Atlyginimas

1950-2300 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Mokamas metinis priedas iki 1 mėn. vidutinio darbo užmokesčio dydžio, priklausomai nuo įmonės rezultatų ir asmeninių tikslų pasiekimo.

Pamaininis darbo laikas, dirbant 4 dienas (2 dieninės, 2 naktinės pamainos) ir 4 laisvos dienos.

Pateikdamas savo gyvenimo aprašymą (CV) ir/ar motyvacinį laišką, kandidatas išreiškia savo sutikimą dėl jo gyvenimo aprašyme (CV) ir/ar motyvaciniame laiške pateiktų asmens duomenų tvarkymo UAB „Putokšnis“, įm. k. , buveinės adresas Aerouosto g. 35, Šiauliai (toliau – Bendrovė) vidaus administravimo (personalo valdymo) ir jo kandidatūros į Bendrovės turimas laisvas darbo vietas įvertinimo tikslais.

Esame viena lyderiaujančių PET ruošinių ir PET butelių gamintojų Baltijos šalyse, sėkmingai eksportuojanti savo produkciją į Vakarų, Centrinės ir Rytų Europos šalis bei Skandinaviją.
informacija apie UAB „Putokšnis“
2922 €
Vid. atlyginimas bruto
(92% didesnis už LT vidurkį)
180
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1575 €
25% uždirba 1575-2242 €
25% uždirba 2242-3230 €
25% uždirba nuo 3230 €