Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „BRASA“

PAMAINOS VADOVAS (-Ė)

800-1300 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „BRASA“

Pasiūlymas Jums

Žadame patogias darbo sąlygas patikimoje kompanijoje, ilgalaikę darbo vietą Vytenio g. 61A, visas reikalingas darbui priemones, darbo drabužius; subalansuotą darbo krūvį (darbas nuo pirmadienio iki penktadienio 8 – 17 val. arba 9 - 18 val.); draugiškus bendradarbius, sąžiningą, laiku mokamą atlyginimą ir priedus nuo išdirbio. Plačiau – susitikimo metu.
Siųskite savo gyvenimo aprašymą, o Jūsų asmens duomenų ir sveikatos saugumu pasirūpinsime tinkamai.

Būsimos atsakomybės

Šiame darbe vadovausite nedidelei gamybos cecho komandai: planuosite dienos darbus, organizuosite medžiagų, reikalingų gamybai, pasiėmimą iš sandėlio, kartu su komanda vykdysite dienos gamybos planus, prižiūrėsite pagamintos produkcijos kokybę, spręsite kylančius klausimus. Išsamiau – susitikimo metu.

Lūkesčiai Jūsų kompetencijai

Tikimės, kad turite panašaus darbo patirties aliuminio konstrukcijų, profilių ir pan. srityje ir norite dirbti šį darbą, dirbate kruopščiai, atsakingai, gebate bendrauti profesionaliai ir sutarti su komandos nariais, Jumis galima pasitikėti. Norėtume, kad naujasis mūsų kolega būtų suinteresuotas pasiekti rezultatų, taptų dar geresniu savo srities specialistu, būtų raštingas, turėtų inžinerinį mąstymą ir nuolat galvotų apie proceso tobulinimą, kuris padėtų pasiekti dar geresnių rezultatų.
Jei Jums svarbu ilgalaikis darbas stabilioje įmonėje, tuomet nedelskite - siųskite savo CV jau dabar!

Atlyginimas

800-1300 €/mėn. į rankas
pirmasis skaičius – preliminarus atlyginimas į rankas bandomuoju laikotarpiu, antrasis- vidutiniškai mūsų darbuotojų uždirbamas atlyginimas su priedais.
UAB „BRASA“

UAB „BRASA“

UAB “Brasa” – jau daugiau nei 20 metų žinoma įmonė, pelniusi klientų ir partnerių pasitikėjimą. Mūsų vizitinė kortelė – funkcionalūs, kokybiški, šiuolaikiški produktai bei dėmesys kiekvienam klientui - pagarba, profesionalumas ir atsakomybė. Didžiuojamės, būdami pasaulinės furnitūros rinkos lyderio HAFELE GmbH & Co KG koncerno oficialiais atstovais Lietuvoje. Turime ilgametę bendradarbiavimo patirtį su pažangios kompleksinių baldų furnitūros gamintoja Formenti & Giovenzana S.p.A. bei unikalios produkcijos gamintojais DOMUS LINE, PAMAR, SIBU, FOUR WINDS CORPORATION.
Gaminame baldų komponentus iš aliuminio profilių ir LED apšvietimo, integruojamo į baldus, sistemas, aliuminio konstrukcijas, stelažus ir kt. Daugiau apie mus - mūsų internetinėje svetainėje
Stipriname komandą ir kviečiame naujoką šioms pareigoms:
informacija apie UAB „BRASA“
1314 €
Vid. atlyginimas bruto
30
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1161 €
25% uždirba 1161-1431 €
25% uždirba 1431-1539 €
25% uždirba nuo 1539 €