ECOSERVICE grupė

Pamainos vadovas Vilniuje

Nuo 900 €/mėn. Į rankas
Vilnius - ECOSERVICE grupė

Darbo pobūdis

Gamybos procesų priežiūra ir koordinavimas;
Numatytų gamybos planų vykdymas;
Pamainos darbuotojų komandos formavimas bei jų darbo organizavimas;
Komandos narių ugdymas, siekiant geriausių darbo rezultatų.

Slankusis darbo grafikas – 3 darbo dienos / 3 poilsio dienos, pamainos trukmė - 12 val.
Darbo vieta – Gariūnų g. 71, Vilnius.

Reikalavimai darbuotojui

Profesinis - techninis išsilavinimas;
Kompiuterinis raštingumas;
Ne mažesnė, kaip 2-jų metų analogiško darbo patirtis.

Darbo užmokestį – 900 Eur, atskaičius mokesčius, ir priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų.
Papildomą draudimą nuo nelaimingų atsitikimų darbo ir ne darbo metu.
Stiprią ir draugišką komandą.

UAB "Ecoservice" privatumo pranešimas: ecoservice.lt/privatumo-pranesimas/

Atlyginimas

Nuo 900 €/mėn. į rankas

Esame lyderiaujanti atliekų tvarkymo bendrovė Lietuvoje, užsiimanti įvairių atliekų surinkimu, vežimu, apdorojimu, miesto valymu ir gatvių priežiūra, teikianti platų kitų paslaugų spektrą
informacija apie ECOSERVICE grupė
1940 €
Vid. atlyginimas bruto
(27% didesnis už LT vidurkį)
931
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1125 €
25% uždirba 1125-1680 €
25% uždirba 1680-2361 €
25% uždirba nuo 2361 €