OZO BOULINGAS, UAB

Pamainos vadovė (-as)

Šiauliai - OZO BOULINGAS, UAB

Darbo pobūdis

  • Komandos darbo organizavimas ir kontrolė;
  • Tikslų formavimas ir įgyvendinimas;
  • Operatyvus bendradarbiavimas su kolegomis ir svečiais;
  • Darbas slenkančiu grafiku;

Reikalavimai darbuotojui

  • Puikūs bendravimo, laiko planavimo ir darbo organizavimo įgūdžiai;
  • Kompiuterinis raštingumas;
  • Noras mokytis ir tobulėti;
  • Atsakingumas, iniciatyvumas ir orientacija į rezultatą;
  • Panašaus darbo patirtis būtų privalumas;

Mes siūlome

  • Sąžiningai apskaičiuotą darbo užmokestį už atliktą darbą ir profesionalius mokymus;
  • Pozityvią, draugišką ir kūrybingą komandą;
  • Atsakingą ir dinamišką darbą;
  • Visas socialines garantijas ir geras darbo sąlygas;

Apollo boulingas - vieta, skirta bičiuliams, šeimoms, draugams ir visiems, kurie žino, kad didžiausia dovana - tai geras laikas kartu. Jei esi pozityvus, ieškai darbo vietos, kurioje darbas būtų dinamiškas ir kupinas iššūkių junkis prie Apollo komandos!