Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Automatizavimo sprendimai“
More about company »

Pamainos virėjo (-os) - vyr. virėjo (-os)

1620-2000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Šiauliai, Joniškis, Radviliškis - UAB „Automatizavimo sprendimai“

Darbo pobūdis

Vienas iš populiariausių barų Šiauliuose CASK 215 plečia veiklą bei startuoja su nauju projektu "CASK OUTSIDE" ir ieško pamainos virėjo (-os), vyriausio(-ios) virėjo (-os), kuriam(-iai) maisto gaminimas būtų aistra, o kūrybiškumas virtuvėje – savaime suprantamas dalykas.

Jūs turite puikiai išmanyti:
  • Virtuvės darbo organizavimą;
  • Sandėlio likučių kontrolę ir prekių užsakymus;
  • Maisto produktų apdorojimą ir paruošimą;
  • Gaminamų patiekalų kokybės užtikrinimą;
  • Patiekalų ruošimą pagal technologines korteles.

Reikalavimai

  • Sąžininga meilė maistui bei jo gamybai;
  • Kūrybiškumas;
  • Maitinimo įstaigoms keliamų higienos reikalavimų išmanymas;
  • Stiprus atsakomybės jausmas;
  • Noras tobulėti.

Mes jums siūlome

  • Atlyginimas nuo 1620 - 2000 eur. (Bruto);
  • Pozityvią darbo aplinką;
  • Kvalifikacijos tobulinimo kursus;
  • Visas socialines garantijas;
  • Sąžiningai skaičiuojamus ir mokamus viršvalandžius;
  • Atlyginimo priedus.

Atlyginimas

1620-2000 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Kiek daugiau nei metus brandintas, maisto, gėrimų bei gero laiko kultūrnamis - Cask 215.
Tai vieta, prijaučianti gastropub'o filosofijai su bičiulišku siekiu patarti apie gėrimų ir maisto procesus. Gyvuosime bei dirbsime su tikslu daryti žmones laimingus, nes niekas nėra matęs gardžiai pavalgiusio ir skaniai atsigėrusio liūdno žmogaus.
Informacija apie UAB „Automatizavimo sprendimai“
716 €
Vid. atlyginimas bruto
32
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 433 €
25% uždirba 433-522 €
25% uždirba 522-972 €
25% uždirba nuo 972 €
Vadovas: Saulius Jatautas