Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „KREISEL VILNIUS“
More about company »

PAMAINOS VIRŠININKAS (-Ė) gamykloje, esančioje Dubingių mst., Molėtų raj.

Molėtai - UAB „KREISEL VILNIUS“

Darbo pobūdis

  • Gamybos darbininkų darbo organizavimas, valdymas ir kontrolė;
  • Prekių, žaliavų, pagamintos produkcijos apskaita, sandėliavimo organizavimas ir kontrolė;
  • Buhalterinių dokumentų apskaitymas.

Reikalavimai

  • Labai geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (patirtis su buhalterinės apskaitos programa būtų privalumas);
  • Atsakingumas, kruopštumas, pareigingumas, sąžiningumas, iniciatyvumas.

Mes jums siūlome

Atsakingą darbą sparčiai augančioje užsienio kapitalo įmonėje; darbo užmokestį, priklausantį nuo pasiektų rezultatų; mokymus, visas būtinas darbo priemones, socialines garantijas.

Atlyginimas

Derybų klausimas

Lietuvos-Vokietijos UAB „KREISEL VILNIUS“
vienos iš statybinių medžiagų gamybos lyderių Europoje
FIXIT TM Holding GmbH grupės narė.

Pagrindinė bendrovės veikla – sausųjų statybinių mišinių gamyba bei prekyba.
Šią veiklą bendrovė sėkmingai vykdo daugiau kaip 24 metus Lietuvoje ir kitose Baltijos šalyse.

Jeigu Jūs esate aktyvus bei iniciatyvus
kviečiame Jus tapti mūsų komandos nariu.
Informacija apie UAB „KREISEL VILNIUS“
2150 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
33
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 984 €
25% uždirba 984-1294 €
25% uždirba 1294-2037 €
25% uždirba nuo 2037 €
Vadovas: Arūnas Šukevičius